Красива картина-гербарій своїми руками Красива картина-гербарій своїми руками Любителі саморобок з порталу Zensible Mama поділилися красивою ідеєю оформлення картини осіннім листям. Таку композицію легко уявити на полотні, якщо є під рукою все необхідне для саморобок.

Веселі чоловічки з жолудів Веселі чоловічки з жолудів Цих чоловічків потрібно робити тоді, коли жолуді ще зелені. Якщо їх пізно зібрати, то не вийде проткнути їх тверду шкірку.

Піднос своїми руками Піднос своїми руками Так як при коливанні вологості дерев'яні деталі будуть деформуватися, потрібно виготовляти піднос так, щоб залишались зазори між основою підноса та окайомкою його рамки, для гарантованого переміщення.

Як зробити телескоп власними руками Сяйво далеких зірок у нічному небі заворожує, так і хочеться дотягнутися до них ближче. Хм, чому б і ні? За допомогою телескопа можна набагато краще розглянути небесні світила - так, що вони дійсно здадуться трохи ближче. І навіть якщо немає грошей на цю «іграшку» немає, нічого страшного, адже можна зробити телескоп своїми руками. Як? Про це і піде мова далі.

Як зробити ловець снів власними руками Якщо коротко це такий індіанський амулет, який дозволяє відганяти нічні кошмари. Інакше кажучи погані сни заплутуються в його павутині, а хороші навпаки прослизають до вас.

Як зробити шкатулку з бамбукових серветок Шкатулка з бамбукоих серветкиок - чудовий аксесуар для інтерєру вашого дому, а також є вмістилищем для різних дрібничок. В даній статі лежить детальна фото інструкція по виготовленню цієї цікавої речі

Лампотераріум. Як зробити тераріум з лампочки власними руками Іноді, щоб помітити та усвідомити, що світ прекрасний і чудовий, досить сущої дрібниці. У прямому і переносному сенсі. Адже для того, щоб доставити радість собі або іншим, досить просто створити щось незвичайне, веселе і... мікроскопічне.

Катер на повітряній подушці своїми руками (відео) Ця ідея як зробити катер на повітряній подушці просто підриває мозок своєю простотою! Всього за 3 хвилини ви можете зробити такий катер у себе вдома.

Об'ємні квіти в техніці квіллінг Об'ємні квіти в техніці квіллінг У техніці квіллінг квіти можуть створюватися абсолютно різні. Але ці не схожі на інші зразки. Вони об'ємні і дуже-дуже красиві. Прикрасивши такими кольорами свій будинок, ви наповніть його яскравими фарбами.

Основні елементи квілінгу Основні елементи квілінгу Квіллінг - дуже модна сьогодні техніка створення декоративних речей з паперу. Пропонуємо вам підбірку основних елементів цієї техніки, які можна використовувати в роботі.

Квіллінг: ромашки з гофрованого паперу Для людей, які хочуть освоїти квіллінг, ромашки стануть ідеальним варіантом дебютної роботи.

Орігамі свинка-купидон своїми руками Орігамі свинка-купидон своїми руками Така свинка стане чудовим подарунком на День Святого Валентина. Єдине, що потрібно для її виготовлення - близько 2 годин часу і володіння основами орігамі.


Рецепты 13 - 24 из 269
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец