Як зробити серце орігамі Як зробити серце орігамі Це серце орігамі неважко зробити, але воно ідеальне для дня Святого Валентина. Його дійсно дуже просто робити.

Великодній зайчик своїми руками Великодній зайчик своїми руками Колись, гортаючи старі дитячі книжки, ми наткнулися на ілюстрацію, де було показано, як зробити пасхального зайчика. Діти дуже люблять робити вироби і особливо, якщо це щось унікальне, хоча і давно забуте старе, чого немає в інших.

Квітковий букет орігамі своїми руками Квітковий букет орігамі своїми руками Якщо квітковий магазин закрився, а Вам терміново потрібен букет як подарунок знайомим чи друзям, то техніка орігамі може допомогти в такій ситуації.

Орігамі - Блакитна троянда Орігамі - Блакитна троянда Близька людина обов'язково оцінить подарунок, зроблений своїми руками. А що можна зробити швидко, але в той же час, щоб це виглядало презентабельно?

Орігамі Лотос своїми руками Орігамі Лотос своїми руками Якщо взятися всерйоз і освоїти базові принципи згинів в орігамі, то Вам буде під силу створити цю непросту квітку.

Проста листівка розкладачка Проста листівка розкладачка Спробуємо зробити найпростішу листівку-розкладачку з принтерного паперу.

Новорічна листівка своїми руками Новорічна листівка своїми руками Листівки ручної роботи завжди високо цінуються. Тому напередодні Нового року приділіть трохи уваги своїм близьким, зробивши для них новорічні листівки...

Кумедний «Лизун» для дітей своїми руками Кумедний «Лизун» для дітей своїми руками Цю тягучу суміш ваша дитина полюбить з перших же секунд. Більше того, ви можете робити її разом з дітьми, адже це незвичайний і дуже цікавий варіант дитячих виробів.

Робимо троянди з клейкого паперу Робимо троянди з клейкого паперу Приємно отримати на День святого Валентина подарунок, зроблений своїми руками, особливо, якщо це троянда. Пропонуємо Вашій увазі цікавий метод створення троянди з клейкого паперу.

Квіти для прикраси Пасхальних крашанок Квіти для прикраси Пасхальних крашанок До будь-якого свята треба підходити творчо. Тому ми пропонуємо вам створити оригінальні крашанки, прикрашені квітами з гофрованого паперу.

Незвичайне намисто з бісеру своїми руками Незвичайне намисто з бісеру своїми руками Зазвичай з бісеру створюють хитромудрі намиста, багаті візерунками та малюнками. Це намисто з бісеру кардинально відрізняється від того, що ви звикли бачити.

Схема кольє з бісеру Схема кольє з бісеру Ця схема кольє з бісеру досить проста для втілення. Ефектну прикрасу з штучних перлів і бісерин ви зможете сплести досить швидко.


Рецепты 25 - 36 из 269
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец