Майстер-клас "Великодні прикраси" - готуємося до Великодня Майстер-клас "Великодні прикраси" - готуємося до Великодня Створення святкового декору - процес захоплюючий і не вимагає особливих зусиль, тому до нього можна долучити навіть дітей.

Великодні крашанки з бісеру Великодні крашанки з бісеру Ви можете створювати однорідні або по чергово за кольором, формою або розміром ланцюжки...

Сніговик з ниток своїми руками Таких сніговиків я робив в дитинстві.

Ялинка з бісеру своїми руками Ялинка з бісеру своїми руками Дивовижно - красива ялиночка яку ви зможете зробити своїми руками за допомогою бісеру.

Проста ялинкова іграшка своїми руками Проста ялинкова іграшка своїми руками Оригінальну ялинкову іграшку зірочку вертушку можна зробити з паперу за лічені хвилини.

Новорічна ялинка своїми руками Новорічна ялинка своїми руками Відмінна ідея, як зробити новорічну ялинку своїми руками. Технологія схожа на давно відомий спосіб робити ажурні кулі, намотуючи нитки з клеєм ПВА на повітряні кульки.

Новорічний ангел своїми руками Новорічний ангел своїми руками Створюємо Новорічного янгола який прикрасить вашу ялинку в Новорічні свята.

Сніжинка з бісеру майстер клас Сніжинка з бісеру майстер клас Спеціально для фотографій я використовувала намистини 11 діаметра, але ви можете використовувати 8, 3 і 4 мм намистини і кожен раз сніжинка буде виглядати по-іншому. Можна навіть зробити зовсім крихітні снежникі з намистин диметром 15 мм.

Ялинка з паперу своїми руками Ялинка з паперу своїми руками Шикарна, незвичайна еко - ялинка з паперу, яка буде милувати око вам та вашим гостям.

Новорічна ялинка в техніці квілінг Новорічна ялинка в техніці квілінг Якщо ви хочете здивувати своїх друзів дуже красивими листівками до Нового року, спробуйте зробити листівки своїми руками в техніці квіллінг.

Валентинка з сердечком (Квіллінг) Валентинка з сердечком (Квіллінг) Квіллінг, тобто скручування смужок паперу для створення красивих речей був відомий ще сотні років тому. Відтоді процес практично не змінився, але дизайнери йдуть в ногу з часом.

Листівка з серцем на день святого Валентина Листівка з серцем на день святого Валентина Ось таку гарну листівку на день святого Валентина можна зробити вдома з паперу яка завалялася у вас вдома.


Рецепты 49 - 60 из 269
Начало | Пред. | 3 4 5 6 7 | След. | Конец