Листівка на день святого Валентина Листівка на день святого Валентина Так просто зробити листівку на день Святого Валентина своїми рукамі. Вам потрібний буде звичайний папір і карточки.

Іменна коробочка для подарунка своїми руками Іменна коробочка для подарунка своїми руками Порадуйте коханим маленьку іменну коробочку з вашим подарунком!

Серце із солоного тіста Серце із солоного тіста Пропоную, Вам зробити саморобку із спеціального тіста, яке Ви можете купити - це заощадить Ваший час. Такое тісто існує різних кольорів, що є дуже зручно.

Малювання спреєм за допомогою трафарету Малювання спреєм за допомогою трафарету Використовуючи спрей і трафарет, можна робити гарні малюнки. Малювати цією технікою легко і просто.

Глиняні пір'я своїми руками З глини можуть вийти дуже гарні декоративні елементи у формі пір'я. Ними можна прикрасити будь-яке плаття або інтер'єр кімнати.

Сухе валяння великодніх крашанок Для того, щоб прикрасити будинок напередодні світлого свята Пасхи, пропонуємо Вашій увазі майстер-клас по сухому валянню великодніх яєць.

Кумедні сови з вовни Кумедні сови з вовни Виготовлення таких милих сов потребують, як мінімум, початкових навичок валяння при додаванні шарів вовняного волокна, щоб створювати форму іграшок.

Сухе валяння намистин-сердечок <img src="1386856369_1m.jpg" alt="Сухе валяння намистин-сердечок" title="Сухе валяння намистин-сердечок"/>Цього разу ми розповімо Вам як в техніці сухого валяння зробити намистини у вигляді сердечок, з яких потім можна зібрати намиста або зробити оригінальні брелки-підвіски.

Брошка "Божа корівка" (валяння) Брошка "Божа корівка" (валяння) Це сонечко, виконано в техніці сухого валяння, може стати яскравою прикрасою для шарфика, сумочки або шапочки вашої дитини. А може бути просто іграшкою, яку так приємно взяти в руки.

Саморобки з ниток Саморобки з ниток Якщо у Вас залишилися після в'язання маленькі клубочки ниток, то їх можна використовувати для цікавих виробів (відео).

Як зав'язувати краватку фото інструкція Як зав'язувати краватку фото інструкція Головні правила: для складних вузлів використовуються краватки із тонких тканин , для великих вузлів - комірці сорочки повинні бути з широко розвернутими куточками.

Як првильно зашнуровувати берци Як првильно зашнуровувати берци Берци це, мабуть, найбільш універсальне і практичне взуття, підходить для використання в будь-яких умовах міських, польових і т. д. У них можна легко пересуватися по мегаполісу і лісі, вони підходять для всіх сезонів влітку, навесні і восени можна носити звичайні берци, взимку утеплені.


Рецепты 61 - 72 из 269
Начало | Пред. | 4 5 6 7 8 | След. | Конец