Як правильно і красиво фарбувати очі Як правильно і красиво фарбувати очі Давно ми нічого не робили для жінок, нічого не демонстрували пов'язаного з красою і зовнішністю. Але зараз я розповім як красиво фарбувати очі і правильно це зробити самостійно.

Як зробити крем для гоління з мила? Як зробити крем для гоління з мила? Готуємо в каструлі мильну піну або мильний крем. Можна використовувати для ранкового гоління. Рецепт досить простий.

Як отримати легку воду Як отримати легку воду Легка вода вступає в боротьбу з будь-яким захворюванням методом підвищення життєвих сил організму, покращуючи істотно діяльність імунної та ендокринної систем.

Обмежувач витрати палива Обмежувач витрати палива Наший електронний пристрій встановлюється в проводку форсунок інжекторного автомобіля і дозволяє прибрати зайву витрату палива.

Як правильно вирощувати перепелів з інкубатора Як правильно вирощувати перепелів з інкубатора Якщо ви вирішили виводити перепелят самостійно в інкубаторі, потрібно бути готовими абсолютно до всього - це зажадає величезного терпіння. Перепели - пташки дуже дрібні, до того ж - дуже примхливі. Ось чому при догляді за добовими перепілками важливо враховувати деякі моменти.

Як і чим правильно кормити перепилів Як і чим правильно кормити перепилів Повноцінне годування грає важливу роль при вирощуванні перепелів. Перепелята дуже швидко ростуть. У перший місяць їх маса збільшується в п'ятнадцять разів, в два місяці маса перепелят дорівнює приблизно масі дорослої птиці.

Як вирощувати стаусів в домашніх умовах Як вирощувати стаусів в домашніх умовах Вирощування страусів в домашніх умовах - не така складна наука. Догляд за їхніми малюками мало чим відрізняється від догляду за курчатами.

Як привчити теля до напування з відра? Як привчити теля до напування з відра? Телят можна напувати з відра при досягненні ними 3-тижневого віку. При привчанні теляти до напування молоком з відра його стискають колінами, обережно підносять відро з молоком до мордочки і дають посмоктати пальці, попередньо змочені в молоці. Як тільки теля починає смоктати, захоплюючи молоко, пальці прибирають, інакше теля звикне пити молоко тільки «з пальцями».

Захисні споруди, укриття для ночівлі та від негоди своїми руками Захисні споруди, укриття для ночівлі та від негоди своїми руками Всім нам - любителям вилазок на природу іноді доводиться залишатися на ночівлю в лісі або біля водойми. Спальні місця влаштовують всі по-різному, хто в автомобілі, хто в наметі, а деякі і в човні.

Як зробити дріб в домашніх умовах Кожен мисливець рано чи пізно приходить до виготовлення патронів, для яких необхідний дріб. Але навіщо його купувати якщо його можна зробити вдома, особливо якщо у вас завалялося трохи свинцю.

Як зробити компас Як зробити компас Насамперед потрібна кругла коробочка, найкраще з кришкою. Використовуйте металеву коробочку, наприклад з-під шевського крему. Залізну коробочку обпаліть – розжарьте...

Як зробити пліт Як зробити пліт Новосибірські туристи А. Юдушкін, А. Сажнєв та інші протестували кілька цікавих конструкцій плотів з металевим каркасом.


Рецепты 73 - 84 из 269
Начало | Пред. | 5 6 7 8 9 | След. | Конец