Як розігнати процесор Як розігнати процесор Розгін, оверклокинг - це збільшення продуктивності комплектуючих пк (процесор, оперативна пам'ять, системна плата і відеокарта), за рахунок збільшення їх штатних характеристик.

Як вибрати материнську плату? Як вибрати материнську плату? В умовах стрімкого технічного прогресу в галузі мікроелектроніки непрості питання про те, яка потрібна материнська плата для ноутбука або десктопа виникають як у початківців...

Як вибрати відеокарту? Як вибрати відеокарту? Купуючи новий комп'ютер, ми прагнемо отримати все найкраще на сьогоднішній день - процесор, монітор, запам'ятовуючий пристрій, відеокарту.

Як вибрати внутрішній жорсткий диск (вінчестер)? Як вибрати внутрішній жорсткий диск (вінчестер)? Нелегко переоцінити значимість такої важливої ??складової частини будь-якого сучасного комп'ютера, якої є жорсткий диск або Hard Disk Drive (HDD).

Як вибрати оперативну пам'ять (ОЗУ)? Як вибрати оперативну пам'ять (ОЗУ)? ОЗУ, призначена для тимчасового запису інформації і команд, використовуваних процесором для виконання необхідних операцій, - необхідна частина кожної обчислювальної системи.

Як вибрати процесор? Як вибрати процесор? І ось настав той момент, коли ви вирішили збільшити продуктивність власного персонального комп'ютера. Вибір комплектуючих для ПК, як правило, починається саме з підбору процесора.

Що робити якщо комп'ютер не вмикається? Що робити якщо комп'ютер не вмикається? Фразу, винесену в заголовок, досить часто доводиться чути від людей, які приходять до комп'ютерних сервісів за допомогою. «Комп'ютер не вмикається» - це, скажімо так, не зовсім ясний симптом, який може бути викликаний абсолютно різними причинами.

Що робити ящо монітор не вмикається? Що робити ящо монітор не вмикається? У середньому раз в тиждень, люди звертаються за ремонтом комп'ютера в сервісні центри, повідомляючи про наступну проблему: монітор не вмикається, при цьому комп'ютер працює.