Кам'яний мангал своїми руками Кам'яний мангал своїми руками На такому мангалі у вигляді кам'яного колодязя можна приготовляти шашлики, сосиски, курку або ж використовувати його в якості затишного вогнища. Виконання роботи займе всього 1 день.

Виготовлення штучного каменю в домашніх умовах (відео) Виготовлення штучного каменю в домашніх умовах (відео) Це унікальна можливість заощадити на обробці квартири диким каменем, замінивши його на штучний камінь.

Кладка стін з червоної пористої цегли (відео) Кладка стін з червоної пористої цегли (відео) Вашій увазі надається відеоінструкція - як правильно класти стіни з червоної пористої цегли, таким чином...

Виготовлення цегли своїми руками Виготовлення цегли своїми руками Якщо у Вас проблеми з придбанням червоної цегли для будівництва житлового будинку, гаража, госпбудівель, не варто засмучуватися.

Сходи з бетону своїми руками Сходи з бетону своїми руками На малюнку ви бачите литі бетонні сходи. Зробити їх непросто, але зате ви отримаєте практичну і довговічну конструкцію.

Зроби сам - Душовий піддон Зроби сам - Душовий піддон У сьогоднішньому огляді я хочу розповісти, як у квартирі можна побудувати гарний душ.

Тротуарна плитка в домашніх умовах Тротуарна плитка в домашніх умовах Тротуарна плитка або, по - іншому, бруківка - один з найміцніших і красивих матеріалів, застосовуваних для укладання садових доріжок, майданчиків, парковок, одним словом, будь-яких площ у своєму дворі.

Укладання паркету своїми руками Укладання паркету своїми руками Хочу представити вам опис мого досвіду по самостійній укладанні полового паркету. Про те як я стелив паркет на своїй дачі розповім далі.

Як закрити дірку в гіпсокартоні Як закрити дірку в гіпсокартоні Є безліч причин, які можуть призвести до поломки гіпсокартонної перегородки, обшитою стіни, підвісної стелі. Найчастіше це трапляється по неакуратності - наприклад, можна невдало...