Як зробити лазер з DVD приводу Як зробити лазер з DVD приводу А ви знаєте, що можна зробити лазер з DVD приводу? Даний лазер здатний пропалювати пластик, дерево і т. п. і світити на сотні метрів. Вам буде потрібно будь зламаний DVD-RW привід. Для прикладу ми взяли LG GH22.

Вічний двигун Вічний двигун Вічний двигун на постояннийх магнітах, не споживає ніякої енергії, крім власної енергії магнітних полів, якщо дотримати всі розміри і полярність, є твердження, що він буде працювати.

Як зробити електрошокер Як зробити електрошокер Насправді зібрати його не складно потрібно тільки щоб у Вас голова була на плечах і руки були прямими, ну і природнє пізнання в електроніці і пару радіо детелей.

Електромагнітна гармата Електромагнітна гармата І так як зробити електромагнітну гармату принцип роботи якої полягає в наступному: на котушку подається напруга, створюється магнітне поле, яке і штовхає снаряд вперед.

Виготовлення друкованих плат за допомогою лазерного принтера Виготовлення друкованих плат за допомогою лазерного принтера Дуже часто в процесі технічної творчості необхідно виготовляти друковані плати для монтажу електронних схем.

Лампа на День святого Валентина Лампа на День святого Валентина Американський любитель електроніки з Вісконсіна, Шулер Сова, приготував на День святого Валентина незвичайну лампу для своєї дівчини.