Кулі з ниток своїми руками - зробіть прикрасу дуже швидко

Кулі з ниток

 

Якщо хочете здивувати гостей, зробіть кулі з ниток своїми руками. Цю шикарну прикрасу зробити просто. Але тільки уявіть, що такий нехитрий виріб з'явиться в банкетному залі або на весіллі! 


Кулі з ниток

 

Такі повітряні кулі з ниток можна зробити з простих матеріалів за короткий час, але ефект буде приголомшливим. Ними легко прикрасити навіть великий банкетний зал. Якщо весільні столи стоять у дворі, кулі з ниток можна повісити на гілки дерев.

 

Кулі з ниток

Ось такі варіанти прикраси кулями з ниток можна використовувати.


Чудово виглядатимуть кулі з ниток в інтер'єрі звичайної квартири в будні дні та свята. Ними можна прикрасити святковий стіл, доповнивши композицію свічками. 

Тільки уявіть собі новорічні кулі з ниток, їх не обов'язково вішати на ялинку. Повітряні кулі замінять традиційні новорічні гірлянди.

 

Гірлянда з куль з ниток

 

Ідей безліч, ми до них повернемося після невеликого майстер-класу оп виготовленню куль з ниток своїми руками.

 

Що знадобиться для виготовлення куль з ниток:

  • Товсті нитки (можна вовняні або нитки типу Іріс)
  • Повітряні кулі (краще круглі)
  • Клей ПВА
  • Вазелін
  • Крохмаль
  • Клейонка

Порядок роботи

Надуваємо кулі

1. Кулі павутинки з ниток можуть бути різного розміру, тому повітряні кулі надуваємо до потрібної величини. Якщо потрібна зовсім маленька кулька, то для основи можна надути звичайний аптечний напальник. Важливо тільки зберегти кулясту форму: овальні твори втрачають свій ефект.

Кулі на палицю2. Можна обмотувати кулі нитками прямо на столі. Але зручніше їх підвісити на планку. У будь-якому випадку під кулями повинна бути плівка: або на столі, або на підлозі.

3. Обмазуємо повітряні кулі будь-якою жирною речовиною, щоб нитки можна було легко зняти. Для цієї мети прекрасно підійдуть вазелін, соняшникова олія, крем.

4. Готуємо клей. У мережі можна знайти безліч порад і рецептів, заснованих на особистому досвіді майстринь. Можна загалом сказати, що в чистому вигляді клей ПВА використовується рідко. У нього додають крохмаль, цукор, воду в різних пропорціях. Важливо, щоб суміш залишилася рідкою: нитки повинні повністю просочитися клейовою масою.

Кулі обмотані нитками

5. Відмотуємо нитку, не відрізаючи занурюємо її в клей. Потрібно, щоб нитка повністю просочилася клеєм. Якщо нитки будуть погано змочені клеєм, то куля згодом деформується. Потім цей відрізок намотуємо на повітряну кулю. Потім замочуємо наступний відрізок нитки і знову намотуємо. Намотувати можна (і потрібно) хаотично. Важливо, щоб намотування було багато.

6. Залишаємо кулю на добу. Якщо вони підвішені на планку, то сушка пройде легко. Кульки можна розкласти на клейонці, щоб стік клей. Але потім все ж краще підвісити їх подалі від опалювальних приладів. Для просушування потрібно не менше 8 годин, але краще залишити кулі на добу.

7. Коли нитки повністю висохнуть, проколюємо повітряну кульку і виймаємо її гачком або дротом. Оригінальна куля з ниток і клею майже готова. Залишилося її прикрасити (за бажанням) і повісити.

8. Можна пофарбувати кулю в інший колір фарбою-спреєм. Ефектно виглядають золоті та срібні кулі. Можна прикрасити кулю з ниток стрічками, квітами - всім, що є під рукою.

 

На відео наочно представлений весь процес виготовлення куль з ниток.

 

Як прикрасити куля з ниток

Навіть у первозданному вигляді кулі з ниток виглядають чудово. Але при бажанні їх можна прикрасити. Є багато різних способів декорування куль з ниток. Бісер, паєтки, фарби, клей з блискітками, мішура, штучні квіти, тканина і тасьма... Можливості прикраси куль з ниток обмежуються тільки фантазією і матеріалом. 


Декорування куль з ниток

 

Можна прикрасити кулі гірляндами з лампочок. Лампи потрібно вибирати ті, що не гріються.


Уявімо ще кілька оригінальних способів декорування куль з ниток.

 

1. Ялинкові кулі з ниток

На готову кулю наклеюємо будь які аплікації або паєтки, стрічку або тасьму, зібрану на нитку. Готову ялинкову кулю підвішуємо на нитку або вколюємо підвіс.


Ялинкові іграшки можна зробити у вигляді лимона і полунички. Для того, щоб вийшла витягнута форма, аптечний напальчнік надуваємо не до кінця. Обмотуємо жовтою і червоною ниткою відповідно. Листочки вирізаємо з зеленого паперу і приклеюємо їх на верхівках коконів. Вколюємо нитку для підвішування. 

2. Золота рибка

Золота рибкаНапальник надуваємо сильніше, щоб кокон вийшов овальним. Хвіст, плавники, корону вирізаємо з фольги і наклеюємо клеєм ПВА. Око складається з жовтої та чорної частин.

 

 

3. Півник

Півника робимо з двох коконів, які зв'язуються разом нитками. Гребінець, дзьоб, очі і крила приклеюємо клеєм ПВА. На шиї зав'язуємо шовковий бантик. 
За таким же принципом робимо матрьошку і папугу. Для обробки використовуємо тканину і кольоровий папір.

4. Цукрниця

KonfetnicaЯкщо розрізати кулю навпіл, отримаємо дві цукерниці. Щоб надати їй стійкість, половину кулі притискаємо до столу круглою баночкою і кілька разів повертаємо на місці. Щоб надати денцю щільність, з обох сторін приклеюємо до нього кола з щільного паперу. Краї цукерниці прикрашаємо - тасьмою або стрічками, паєтками або стразами.  

5. Вазочка для сухих квітів

Вазочка для сухих квітівЗа таким же принципом можна зробити вазочку, в якій гарно виглядатиме букет із сухих або штучних квітів. Тільки кулю з ниток розрізаємо зірочкою. Обрізані краї обшивають стрічкою, мереживом або тасьмою. У кожній половинці робимо дно, як і у цукерниці. В однієї зірочки пелюстки відгинаємо вниз посильніше, в іншої - зовсім небагато. Обидві частини склеюємо, на дно з обох сторін приклеюємо круги з щільного паперу. 

6. Конвалії

КонваліїНам знадобляться кілька білих куль трьох діаметрів. Найменші залишаться бутонами, кульки побільше надріжемо зірочкою, відігнемо пелюстки назовні. Краї всіх пелюсток проклеюємо білим мереживом або сріблястою тасьмою. Для стеблинок обклеюємо дріт зеленим папером. З синіх або бузкових куль вийдуть дзвіночки.