Як схуднути ефективно

Як схуднути ефективно.

 

Проблема схуднення дуже актуальна в сучасному світі. Існує багато методик, дієт, способів і засобів для втрати надмірної ваги. Багато з них - екстремальні і небезпечні для здоров'я.

Можливо, ви вже випробували на собі якісь із способів втрати зайвої ваги, але знову прийшли до питання: як ефективно схуднути, без шкоди для здоров'я і закріпити цей результат, тобто не поправлятися знову?

Якщо ви хочете ефективно схуднути, а не набирати-скидати, набирати-скидати вагу, то виберіть для себе найкращий і дієвий спосіб схуднення: правильне схуднення без шкоди для здоров'я.

 

Отже, які ж головні правила, як схуднути ефективно?

1. Щоб ефективно схуднути, скидайте зайву вагу повільно.

Втрачайте не більше 1 кг на тиждень (це максимально допустима кількість)! Якщо ви твердо вирішили для себе схуднути ефективно , скидайте вагу повільно - 3-4 кг на місяць. Ніяких жорстких дієт і спеціальних таблеток!

Нехай вас не пригнічує повільний темп. Зате це надійно і результат буде стійким. Ви не нашкодите своєму здоров'ю, особливо, якщо у вас дуже надмірна вага.

Не поспішайте худнути! Зрозуміло, що іноді ну просто д-д-дуже потрібно скинути вагу швидко. Можливо, тоді на виручку і прийдуть "екстремальні" дієти, після яких в більшості випадків вага повернеться знову. Тому для ефективного правильного схуднення підбирайте сприятливий момент у своєму житті.

Звідси випливає ... друге правило:

2. Якщо хочете схуднути ефективно, прийміть для себе тверде рішення.

Як схуднути ефективно

 

Якщо ви дійсно для себе вирішили схуднути ефективно , підійдіть до цього питання дуже відповідально і нікому і нічому не давайте себе збивати з обраного шляху (особливо не піддавайтеся на власні вмовляння з'їсти що-небудь смачненьке, але калорійне).

Виберіть сприятливий для себе час, позитивно налаштуйтеся і не відступайте від своєї мети. Навіть якщо у вас дуже надмірна вага, її можна скинути, головне - не поспішати і вірити в успіх. З того ж дня, коли ви твердо вирішили схуднути ефективно, починайте відчувати себе, як ніби вже скинули кілька кілограмів.

Людям з дуже надмірною вагою, похилого віку або мають проблеми зі здоров'ям рекомендуємо постійно консультуватися з лікарем у процесі втрати ваги.

Ви прийняли для себе тверде рішення почати свій прекрасний процес розставання із зайвими кілограмами? Відмінно!

А поки ...

Нагадаємо кілька простих порад для тих, хто хоче скинути вагу і підтримувати нову форму:

  • Не їжте після 18 годин (якщо дуже голоді, можна випити невелику склянку нежирного кефіру перед сном).
  • Вживайте в їжу тільки натуральні і свіжоприготовані продукти. Ніяких напівфабрикатів і замінників!
  • Пийте близько 1,5-2 літра води на день. Саме води, а не чаю, кави, напоїв і.т.д.
  • Послідовно виключіть зі свого раціону хлібобулочні вироби з борошна вищого гатунку, тортики, тістечка; рафінований цукор; продукти, що містять насичені жири (жирні сорти м'яса, сало, жирні молочні продукти) і транс-жири (маргарин, його багато в різній солодкій випічці і тортики ).
  • Включіть у свій раціон більше свіжих фруктів, овочів і свіжоприготованих соків.
  • Раз на тиждень влаштовуйте собі розвантажувальний день або одноденну дієту, яких існує безліч.
  • Можна влаштовувати один "голодний" день 1-2 рази на місяць, вживаючи тільки воду. Такий день корисний для виведення шлаків з організму.
  • Спіть 7-8 годин на добу. Це необхідно для нормального метаболізму.
  • Більше рухайтеся і дихайте свіжим повітрям!
  • Для більшого стимулу розмістіть на видному місці фотографію знаменитості, яка незважаючи на немолодий вік, виглядає дуже стрункою, спортивної і т.д. (Наприклад, Мадонна або хто вам подобається) (цей пункт - за бажанням :-D).

Повертаємося до головним правилам ефективного схуднення.

3. Поєднуйте здорову дієту і тренування для схуднення.

Здорова дієта - це дієта, яка обмежує в раціоні певні види продуктів, але включає при цьому всі макро-і мікроелементи, необхідні для організму.

Тренування обов'язково повинні бути присутніми в програмі схуднення для того, щоб у процесі втрати ваги ви скидали її за рахунок жиру, а не за рахунок м'язів. Це неприпустимо в правильному схудненні. Втрачати потрібно зайвий жир, в цьому якраз і допоможуть вправи для схуднення.

Вибирайте для себе відповідний рівень інтенсивності, можете починати з простого і поступово збільшуйте навантаження. Фізичні вправи  в поєднанні зі здоровою дієтою дають приголомшливий ефект!

4. Складіть свою індивідуальну програму схуднення і слідуйте їй.

Звичайно, можна скористатися вже готовими програмами, але щоб дійсно ефективно схуднути, краще скласти свою програму. Це не складно, і ми навчимо, як це зробити.

Отже,

Ефективна програма схуднення складається з таких пунктів:

1. З'ясовуємо точно, яка повинна бути своя нормальна, а ще краще - своя ідеальна вага.

Це потрібно, щоб знати, на скільки кілограмів слід схуднути і за який час. Враховуючи принцип повільного схуднення не більше 1 кг на тиждень, можна точно розрахувати період втрати зайвих кілограмів.

Використовуйте для визначення нормальної / ідеальної ваги спеціальні формули, наприклад, формулу Брока, яка враховує вагу, зріст, вік, стать і тип статури. У цьому також можуть допомогти спеціальні калькулятори : калорій, індексу маси тіла, ідеальної ваги та ін.

2. Розраховуємо свою добову норму калорій.

 

Як схуднути ефективно

 

Цей пункт найважливіший. Кількість калорій, необхідних на день, підраховуємо за формулою або за допомогою калькулятора. Важливо, що добова норма споживаних калорій не повинна бути менше, ніж 1200 ккал на добу, споживання меншої кількості небезпечно для здоров'я.

Виходячи з добової норми калорій, дізнаємося кількість білків, жирів і вуглеводів, необхідних для здорового раціону (за формулою або за допомогою калькулятора).

3. Складаємо свою індивідуальну здорову дієту.

Знаючи, скільки потрібно споживати калорій, білків, жирів і вуглеводів, грамотно вибираємо корисні продукти, враховуючи їх калорійність, і складаємо меню на тиждень.

Можливо, спочатку буде незвично постійно підраховувати калорії продуктів, які ви їсте, але скоро це увійде в звичку і ви навіть на око зможете визначати калорійність страв (але краще точний підрахунок).

4. Починаємо виконувати прості тренування.

Приблизно через 1-1,5 тижні після початку ефективної програми втрати ваги починаємо робити фізичні вправи для схуднення. Звичайно, можна почати тренування відразу, це залежить від вашого психологічного настрою.

Це основи правильного схуднення. Дотримуйтесь цих головним правилам, і успіх вам гарантовано!