Столик для ноутбука своїми руками Столик для ноутбука своїми руками Зараз виявляється велика проблема купити зручний правильний столик для ноутбука. Не секрет, що більша частина їх власників користуються своїми складними друзями в ліжку, сидячи або напівлежачи.

Табуретка своїми руками Табуретка своїми руками Буває, що на кухні не вистачає табуретки. Зовсім не обов'язково витрачати гроші на її придбання. Конструкція її дуже проста.

Як надати меблям антикварного вигляду Як надати меблям антикварного вигляду Правду кажуть, що нове - це добре забуте старе, і на даний час модно ставити в будинку не ті меблі, яка тільки що «з-під верстата», як кажуть з голочки, а з ефектом старіння.

Як зробити крісло - гойдалку своїми руками Як зробити крісло - гойдалку своїми руками З давніх часів крісло - гойдалка є чудодійним засобом релаксації. Багато відомих поетів, вчених, філософів, роздумували над майбутніми відкриттями, сидячи в такому кріслі.

Журнальний столик з шини своїми руками Журнальний столик з шини своїми руками Якщо у вас є в засіках зайве автомобільне колесо, не поспішайте позбуватися від нього. Його можна трансформувати в справжній кавовий столик. Проект виконаний користувачем з США, bigern00.