Система дощових бочок своїми руками Система дощових бочок своїми руками Система з бочок для накопичення дощової води не вимагає багато зусиль і відмінно підійде для садівників і дачників.

Як зробити тераріум для сукулентів Як зробити тераріум для сукулентів Це простий тераріум для квіток і різних рослин класу сукуленти, які здатні обходитися без води протягом довгого часу.

Садові кам'яні башточки (Ометто) своїми руками Садові кам'яні башточки (Ометто) своїми руками В Італії схожі предмети декору з камінчиків, збудовані по вертикалі, називаються ометто. Створити в домашніх умовах їх дуже просто.

Як зробити ставочок у своєму дворі? Як зробити ставочок у своєму дворі? Будь який дворик стане більш красивим і свіжим, якщо в ньому є штучна водойма. Якщо ви думаєте, як зробити ставочок своїми руками, ми дамо ділову підказку.

Як зробити гамак своїми руками Як зробити гамак своїми руками Зробимо гамак своїми руками з доступних матеріалів Не пошкодуйте кілька годин і влітку зможете з задоволенням відпочити в тіні саду.

Тин плетень своїми руками Тин плетень своїми руками Коли йдеш вулицями селищ, дачних і садово-городніх товариств, мимоволі приходить думка про те, як понуро виглядають огорожі навколо ділянок.

Як зробити равлика з покришки Як зробити равлика з покришки Зі старих автомобільних покришок можна зробити безліч оригінальних виробів для прикраси саду. Перевагою їх використання є дешевизна матеріалів, простота виготовлення, довговічність.