Як швидко дізнатися і змінити МАК адрес? Як швидко дізнатися і змінити МАК адрес? Всім привіт. Тим кому доводилося налаштовувати домашню дротову або бездротову мережу напевно стикалися з таким поняттям як МАК адрес. MAC адресу вам необхідно було додати до списку дозволених для роутера. Після чого ваш комп'ютер отримував доступ до мережі.

Як включити режим Бога в Windows 7 Як включити режим Бога в Windows 7 Хочете себе відчути Богом? <img src="icon_smile.gif" alt=":)" data-lazy-type="image" data-lazy-src="http://entercomputers.ru/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif"/> Питання дивне, чи не так? Microsoft вирішили зробити приховану можливість у Windows 7 - це GoDMode або режим Бога.

Чому не завантажується робочий стіл? Рішення проблеми! Чому не завантажується робочий стіл? Рішення проблеми! Увечері після роботи, як зазвичай, сідаю за комп перевірити пошту. Включаю комп'ютер - все завантажується, Windows XP SP3. Про щось задумався, очікуючи завантаження OC, через хвилин 10 розумію, що завантаження не відбудуться. На моніторі заставка і нічого більше ...