Як зробити кулі з паперу своїми руками легко і швидко?

Кулі з паперу

 

Напевно кожен з нас в шкільному курсі геометрії проходив розділ по сферах і кулях. Куля - ця фігура досить популярна, наприклад, наша планета теж схожа на кулю і сонце кулясте. Маги і чаклуни використовують кристали кулястої форми, щоб передбачати майбутнє. Кожен Новий рік ми вбираємо ялинку саме кулями. Все це тому, що куля володіє позитивною енергетикою. Так давайте додамо в свій будинок трохи позитиву, прикрасимо його кулями. Нічого особливого нам для цього не знадобиться, адже ми спробуємо зробити кулі з паперу своїми руками.

Варіантів виготовлення таких куль безліч, вам досить освоїти парочку прийомів і вже тоді зайнятися прикрасою інтер'єру свого житла.

Куля з паперових кружечків

 1. Візьміть три різнокольорових листка двостороннього паперу, що підходить за колоритом під ваш інтер'єр.
 2. Виріжте для кожньої майбутньої кульки по 4 однакових кола кожного кольору. Всього вийде 12 кружечків для однієї кулі.
 3. Зігніть кожен гурток навпіл і потім складіть в загальну стопку.
 4. Розігніть гуртки. Ви отримаєте стопку кіл із смугою згину посередині.
 5. Степлером скріпіть всі кружечки по лінії згину.
 6. Потім розправляйте півкола, щоб отримати об'ємний об'єкт.
 7. Склейте верхню частину півкола з попереднім півколом, а нижню частину - з наступним, як показано на малюнку.
 8. У кінцевому результаті у вас вийде куля.
Шар з паперових кружечків інструкція

Складайте кулі за такою схемою

 

Потрібно зауважити, що якщо ви не будете скріплювати і складати вирізані кружечки в стопку, а просто склеїте їх послідовно між собою, то теж вийде куля, але трохи іншої форми. Така куля теж може стати чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру.

Шар з паперових кружечків результат

І у вас виходить така чудова прикраса для дому.


Якщо вирізати всього вісім великих кружечків і один невеликий, згорнути їх двічі навпіл, потім отримані деталі приклеїти до маленького кола, то у вас вийде не менш цікавої форми кулі, ніж у перших двох варіантах. Як мовиться, немає межі досконалості і фантазії. За допомогою такого способу можна виготовити безліч інших цікавих виробів, які неодмінно будуть радувати вас своїм оригінальним зовнішнім виглядом. 


Шар з паперових кружечків інша інструкція

 

До таких кульок можна приробити товсту нитку в колір і нанизати на неї ще кілька куль - вийде гарна навісна прикраса, яку можна прикріпити до стелі в дитячій кімнаті, або повісити на гардину, щоб вони імітували штори.

 

Куля з паперових смужок

 1. Ця куля з кольорового паперу робиться з довгих нарізаних смужок. Як на малюнку виріжте їх.
 2. Скріпіть за допомогою степлера або клею спочатку одну з них в кільце.
 3. Протягніть другу смужку через першу і скріпіть так, щоб кільця перетнулися під прямим кутом.
 4. Додайте смужки, що залишилися і змоделюйте кулю.
 5. Прикрасьте кульку мішурою, намистинами, тасьмою за бажанням.

Шар з паперових смужок
Така кулька буде чудовою прикрасою новорічної ялинки, яку теж можна зробити своїми руками, і перевага її полягає в тому, що техніка виготовлення проста, а тому ви можете зробити кулі з паперу своїми руками разом з вашою дитиною - це створить відмінний настрій перед святом.

Кулі в техніці квіллінг

Досить складні, але чарівні кулі виходять при поєднанні техніки квіллінг і вашої багатої фантазії. Перше що вам потрібно зробити для створення власного шедевру - це навчитися самій техніці. Потім підключити художній смак, трохи попрацювати і у вас вийде просто витвір мистецтва.

 

Шар в стилі квіллінг

Куля в техніці квіллінг виглядає просто дивовижно, незважаючи на простоту виготовлення. 

Кулі в техніці пап'є-маше

Для створення креативної кулі нам знадобляться декілька газет, бажано з чорно-білим текстом, а не кольоровим, ножиці, пензлик для клею, канцелярський клей, повітряна кулька, аркуш паперу для принтера.

 1. Надуйте кульку так, щоб у неї була округла форма. Розмір кулі робіть такий, який буде у підсумкової кульки з паперу.
 2. Порвіть або за допомогою ножиць поріжте газету на дрібні шматочки.
 3. Пензликом намазуйте шматочки газети клеєм і приліплюйте до кульки в кілька шарів, останній шар - це шматочки білого паперу для принтера.
 4. Ні в якому разі не заклеюйте хвостик кульки, він повинен залишатися зовні.
 5. Дайте висохнути заготівлі. Це займе кілька годин.
 6. У висушеній заготівлі проколіть кульку і вийміть частини, що залишилися назовні.
 7. До отвору паперового виробу приробити нитку і замаскуйте його папером, мішурою, бантиком.
 8. Прикрасьте кулю на свій розсуд.

Якщо ви вмієте малювати і бажаєте зробити незвичайну кулю, то можете не обклеювати заготовку білим папером, а просто залишити кулю з газети і зобразити на ньому, наприклад, тварин, тоді у вас вийдуть забавні, креативні кулі, які гості вашого будинку гідно оцінять. 


Кулі в техніці пап'є-маше

 

Ви можете навчитися робити великі кулі з гофрованого паперу, які виглядають витончено в будь-якому інтер'єрі, особливо у святкових залах. Проявляйте фантазію і експериментуйте - результати неодмінно вас порадують.

Кулі з гофрованого паперу

 

Також чудово виглядають квіткові кулі з паперу. Кожен бутон робиться окремо із серветок або гофрованого паперу, потім збирається в єдине прекрасне творіння. 

Квіткові кулі з паперу

 

Кожна людина може оточити себе невигадливими, але такими милими кульками з паперу. Композиції з них виглядають красиво і створюють атмосферу свята в будинку. Порадуйте себе і своїх близьких чудовими кулями, а ще краще зберіться всі разом і займіться виготовленням круглого дива у вузькому сімейному колі.