Великодній зайчик своїми руками Великодній зайчик своїми руками Колись, гортаючи старі дитячі книжки, ми наткнулися на ілюстрацію, де було показано, як зробити пасхального зайчика. Діти дуже люблять робити вироби і особливо, якщо це щось унікальне, хоча і давно забуте старе, чого немає в інших.

Квіти для прикраси Пасхальних крашанок Квіти для прикраси Пасхальних крашанок До будь-якого свята треба підходити творчо. Тому ми пропонуємо вам створити оригінальні крашанки, прикрашені квітами з гофрованого паперу.

Пасхальні крашанки в бульбашках Пасхальні крашанки в бульбашках Пакувальна плівка з бульбашками, які всі так люблять тріскати, може мати і цілком інше призначення. Її можна використовувати для розфарбовування пасхальних яєць.

Техніка прикраси Пасхальних яєць Техніка прикраси Пасхальних яєць Ці яйця стануть відмінною прикрасою свята Великодня. Не важливо, скільки вам років, тому що таким барвистим яйцям раді будуть люди різного віку.

Пасхальна композиція з цукерок Пасхальна композиція з цукерок Для свята Пасхи ця композиція стане дивовижною прикрасою. Вона займе гідне місце у святковому декорі.

Гірлянда з великодніх яєць Гірлянда з великодніх яєць Щоб зробити гірлянду з великодніх яєць, опорожніть яйця, проколовши їх тоненькою голкою наскрізь. Потім пофарбуйте кожне яйце у ??вподобані кольори і протягніть крізь них тонкий дріт.

Угорський метод оформлення великодніх яєць Угорський метод оформлення великодніх яєць Це традиційний спосіб фарбування великодніх яєць, який використовується в Угорщині. Він не вимагає використання будь-яких рідко зустрічних матеріалів.

Майстер-клас "Великодні прикраси" - готуємося до Великодня Майстер-клас "Великодні прикраси" - готуємося до Великодня Створення святкового декору - процес захоплюючий і не вимагає особливих зусиль, тому до нього можна долучити навіть дітей.

Великодні крашанки з бісеру Великодні крашанки з бісеру Ви можете створювати однорідні або по чергово за кольором, формою або розміром ланцюжки...

Сухе валяння великодніх крашанок Для того, щоб прикрасити будинок напередодні світлого свята Пасхи, пропонуємо Вашій увазі майстер-клас по сухому валянню великодніх яєць.

Великоднє яйце в техніці квілінг Великоднє яйце в техніці квілінг Пропонуємо вам оригінальну і нескладну ідею виготовлення великодніх яєць з паперу в техніці квіллінг. Такий виріб виготовляється досить швидко, і приносить безліч естетичного задоволення.

Яйце в техніці квіллінг Яйце в техніці квіллінг Виконання об'ємного пасхального яйця в техніці квіллінг - досить не просте завдання, і вимагає більшої посидючості й акуратності, ніж квіллінг на площині.


Рецепты 1 - 12 из 13
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец