Великоднє яйце в техніці квілінг

Великоднє яйце

Пропонуємо вам оригінальну і нескладну ідею виготовлення великодніх яєць з паперу в техніці квіллінг. Такий виріб виготовляється досить швидко, і приносить безліч естетичного задоволення.

Основним матеріалом квілінгу є папір, нарізаний тонкими смужками (0,2 - 0,5 см). Такий папір продається в спеціалізованих магазинах, але вам не обов'язково купувати цілий набір. його можна виготовити самостійно з кольорового тонированного (двостороннього) паперу. Так ви значно заощадите, а також зможете самостійно вибрати потрібну кількість і забарвлення смуг. У цьому майстер-класі використовувалися смуги з розмірами 0,4 х21см. Зі звичайного аркуша А4 виходить 75 таких смужок.

Великоднє яйце виготовляється з двох ролів однакового розміру. Для одного ролу шириною 4см знадобитися приблизно 50 смуг. Якщо яйце ви плануєте зробити в білому кольорі для того, щоб потім прикрасити, просто склейте між собою смужки і скрутіть їх якомога тугіше. Не відпускайте рол до тих пір, поки не закріпите кінчик паперу клеєм. Отримана заготовка універсальна і часто використовується майстрами квілінгу для декорування.

Великоднє яйце в техніці квілінг

Для того, щоб кольорове яйце виглядало акуратно, слід підібрати правильні пропорції кольорів. Цього можна домогтися, додаючи до кожного кольору додаткову смужку. Наприклад, у верхньому ролі цього яйця смужки накручені в такому порядку: 8 червоних, 9 білих, 10 помаранчевих, 11 білих, 12 жовтих, 13 білих. Ширина заготовок для одного яйця повинна бути однаковою, інакше склеїти їх буде неможливо.

Тепер потрібно надати роллам форму яйця. Акуратно продавлюючи смужки пальцями намагайтеся, щоб кольори розподілялися рівномірно.

Густо змастіть внутрішню частину заготовок клеєм. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити форму. Після висихання таке яйце стане дуже твердим. Склеюються заготовки за допомогою такої ж смужки паперу. Її можна замаскувати написом з побажанням, і подарувати яйце в якості пасхальної листівки.

Можна зробити так, як показано у майстер-класі - приклеїти на стик вирізаний метеликк. Як варіант - прикрасити смужку бісером, стрічкою або будь-яким іншим матеріалом, який підкаже вам фантазія. 

Великоднє яйце в техніці квілінг

Великоднє яйце на підставці - готове!