Яйце в техніці квіллінг

Яйце в техніці квіллінг

Виконання об'ємного пасхального яйця в техніці квіллінг - досить не просте завдання, і вимагає більшої посидючості й акуратності, ніж квіллінг на площині.

Для роботи буде потрібно саме яйце, яке буде нашим манекеном. Це може бути будь яке яйце - пластикове, дерев'яне, керамічне або дане куряче (перепелине, страусине), а також зубочистка. Расщепляем її з торця ножем і отримуємо вилочку для квілінгу.

Беремо кольоровий двосторонній папір білого, червоного та фіолетового кольорів. Розкреслюємо на ньому смужки шириною по 0,7 см.

Розрізаємо папір на стрічки.

Кожну стрічку по черзі вставляємо в вилочку і скручуємо в рол (спіраль). Кожен рол трохи розслаблюємо, тим самим збільшуючи розмір. Кінець закріплюємо клеєм. Кілька ролів білого кольору залишаємо маленькими.

Приблизно двадцять спіралей фіолетового і вісім червоного кольору мнемо між пальцями і деформуємо в краплю. Решту залишаємо круглими. Всі роли і краплі промазуємо клеєм з одного боку і даємо висохнути. Це додасть заготівлям жорсткості.

Яйце-манекен необхідно вставити в підставку для яєць або зафіксувати будь-яким іншим способом. Починаємо «одягати» яйце з середини білими роллами, приклеюючи їх один до одного, промазати заздалегідь клеєм сторону направляючу до яйця-манекену.

На цьому етапі стежте за тим, щоб папір не приклеїлася до яйця, щоб потім готову роботу можна було легко зняти з манекена. Виконавши два ряди, починаємо клеїти краплі фіолетового кольору, заповнюючи ними весь третій ряд. Четвертий ряд складаємо з червоних крапель, чергуючи їх з маленькими білими спіралями. П'ятий ряд знову фіолетовий. Верхівку яйця заповнюємо червоною круглою спіраллю. Таким чином, ми одягли половину яйця. Коли клей повністю висохне, акуратно знімаємо роботу з манекена і відкладаємо вбік.

Другу половину яйця виконуємо за тією ж схемою, але іншим малюнком. У першому ряду чергуємо круглі спіралі білого та фіолетового кольору. Решта ряди виконуємо білими круглими спіралями. Коли друга частина висохне, можна ще раз акуратно промазати обидві половини яйця клеєм з внутрішньої сторони, так яйце буде більш міцним. На завершальному етапі склеюємо обидві половини разом і пасхальне яйце готове.

Яйце в техніці квіллінг

При бажанні, для нього можна зробити підставку, використовуючи техніку квілінгу або купити готову. Обидва варіанти доповнять вашу роботу, яка може стати прикрасою пасхального столу або полички з результатами вашого рукоділля.