Як зробити крем для гоління з мила? Як зробити крем для гоління з мила? Готуємо в каструлі мильну піну або мильний крем. Можна використовувати для ранкового гоління. Рецепт досить простий.

Макрооб'єктив своїми руками Макрооб'єктив своїми руками Макрооб'єктиви здатні наближати дрібні об'єкти на великій відстані. Якщо лінзи Вашого фотоапарата відображають нечітко невеликі предмети здалеку, то можна змайструвати самому якісніший замінник.

Фігурка для саду "Глухар" своїми руками Фігурка для саду "Глухар" своїми руками Для саду або декору подвір'я, сьогодні ми будемо робити пташку глухар в натуральну величину. При цьому використовуватимемо для поробки той непотріб, що завжди під рукою.

Папуга з покришки Папуга з покришки Скільки красивих і цікавих виробів можна створити із, здавалося б, абсолютно нікому не потрібних речей, практично з непотребу. У людини з фантазією і умілими руками в хід йде буквально все: від пивних банок до...

Як прикрасити пляшку своїми руками красиво і стильно? Як прикрасити пляшку своїми руками красиво і стильно? В якості базових компонентів для створення прекрасних речей, які будуть доповнювати інтер'єр вашого будинку, можуть бути представлені абсолютно різні речі.