Як очистити термос своїми руками? Як очистити термос своїми руками? Часте використання термоса та інших металевих ємностей приводить до того, що з часом вони забруднюються нальотом.

Заточення ножа до високого ступеня гостроти (відео) Заточення ножа до високого ступеня гостроти (відео) Вирішив поділитися з відвідувачами цього сайту способом заточування ножів до стану "гостро і красиво".

Як чистити сифон Як чистити сифон Волосся, шматочки мила і інші органічні та неорганічні речовини з часом забивають сифон умивальника настільки, що раковина може переповнитися водою. Частка сифона не є великою проблемою, але лише для тих, хто знає, як це зробити.

Як заощадити газ та тепло в будинку Як заощадити газ та тепло в будинку Для того що б заощадити газ або тепло в квакватирі або в будинку потрібно всього лише оберігати тепло! Для цього необхідно провести зовсім нескладні, а іноді прості...

Усунення неприємного запаху в туалеті Усунення неприємного запаху в туалеті У Вас проблема з усуненням запахів в туалеті і ви любите майструвати, тоді ви можете зібрати пристрій автоматичної витяжки з туалету.

Як зробити джакузі своїми руками Як зробити джакузі своїми руками Джакузі або аератор для ванної можна змайструвати самим. Для цього потрібно зібрати прямокутну рамку з дюралюмінієвих труб від...

Я зробити взуття непромокаючим Я зробити взуття непромокаючим У статті розказано про 7 способів як зробити взуття непромокаючим.

Видалення чорнила, плям з паперу Видалення чорнила, плям з паперу Для виготовлення рідини береться 70%-ний оцтовий концентрат (близько однієї чайної ложки) і невелика кількість марганцівки в кристалічному вигляді (на кінчику ножа).