Піднос своїми руками Піднос своїми руками Так як при коливанні вологості дерев'яні деталі будуть деформуватися, потрібно виготовляти піднос так, щоб залишались зазори між основою підноса та окайомкою його рамки, для гарантованого переміщення.

Виріб з дерева, морський коник. Виріб з дерева, морський коник. Навіщо ходити на пляж крім звичайного купання? Виявляється, там можна зібрати прибитий хвилями сухий хмиз, а вже вдома чарівним чином перетворити його на щось цікаве - у справжнього морського коня.

Як зробити зимовий букет своїми руками з природного матеріалу? Як зробити зимовий букет своїми руками з природного матеріалу? Зима - чудовий час року. Але саме взимку нам так не вистачає сонячного світла, зелені та квітів. Давайте привнесемо в цю пору трохи краси і яскравості, зробивши...

Красиві вироби для дачі своїми руками з дерева, пляшок та інших підручних матеріалів Красиві вироби для дачі своїми руками з дерева, пляшок та інших підручних матеріалів Вже давно дача або фазенда (як її називали раніше) перестала бути просто земельною ділянкою, землею, дари якої годують сім'ю в холодну зиму.