Як зробити зимовий букет своїми руками з природного матеріалу?

Зимовий букет з природного матеріалу

Зміст:

Секрети створення зимового букета 
Формування зимового букета 
Як зробити своїми руками зимовий букет з шишок
Відео. Новороічна композиція

Зима - чудовий час року. Але саме взимку нам так не вистачає сонячного світла, зелені та квітів. Давайте привнесемо в цю пору трохи краси і яскравості, зробивши оригінальний зимовий букет своїми руками! 
Для створення цього шедевру можна використовувати гілочки горобини або калини, колосся жита й пшениці, безсмертник і деревій. А якщо до всього цього додати хоча б одну живу квітку, наприклад, бегонію або фіалку, яка росте у вас на підвіконні, ваш твір стане ще більш виразним і унікальним. Чудово підійдуть для зимового букету гілки ялини, ялівцю або сосни. Не менш ефектно виглядатимуть гілки шипшини з ягодами яскраво червоного кольору, сухі трави, шматочки кори, лишайники і шишки. Для прикраси можна також використовувати срібне і золоте конфетті, фольгу від цукерок або шоколаду.

 

Зимовий букет

Ось такі зимові букети відмінно прикрасять ваш будинок і будуть радувати вас довгий час 

Секрети створення зимового букету

Ця саморобка не вимагає від вас глибоких знань флориста або дизайнера. Найголовніша вимога тут - ретельний підбір рослин. Які ж це рослини? В першу чергу, це, звичайно ж, сухоцвіти. Їх не потрібно попередньо обробляти або сушити, вони самі по собі дуже ошатні і красиві. Все, що вам потрібно зробити, - зрізати сухоцвіти на потрібному рівні і поставити їх в красиву вазу. Що ж до листя сухоцвітів, вони дуже швидко втрачають свою привабливість, тому їх краще відразу видалити, скелетувати і тільки після цього приєднати до букета. А якщо вам хочеться чогось особливого, то можна спробувати квіти з серветок
Якщо у вас немає ні саду, ні городу, рослини для вашої зимової композиції можна просто купити. Не виключено, що, прогулюючись по парку або здійснюючи виїзд за місто, ви знайдете все необхідне для того, щоб створити справжній шедевр «зимової» флористики. 
Дайте волю вашій фантазії та уяві! Не бійтеся поєднувати, здавалося б, абсолютно непоєднувані речі: шишки з сухоцвітом та злакові, гілки ялини з корчами і лишайником. Єдине, на що потрібно покладатися при створенні даної шедевральної композиції, - ваш власний смак і гармонія складових букетних компонентів. Створіть щось неповторне і оригінальне! Це заняття дивним чином захоплює і геть-чисто стирає всяке поняття про час.

Формування зимового букету

Наступний етап у створенні зимового букету своїми руками - це його формування і наступне оформлення. Тут все залежить тільки від ваших особистих переваг і фантазії. 
Щоб зимова композиція виглядала більш виграшно, квіти в букеті краще розташовувати під різним кутом і на різній висоті. В якості основи - кріплення можна взяти пластилін, подушку із зеленого моху або пінопласт. За основу букету можна взяти гілки дерев, виноградну лозу і т.д. Аранжувати зимову композицію можна гілками сосни, модрини або ялини, гілочками шипшини, живими квітами, виноградним гіллям, сухими корінцями і т.п. 
Готовий зимовий букетик потрібно розташовувати в тіні. Дуже важливо вберегти його від прямих сонячних променів, які можуть суттєвим чином скоротити термін його життя. Виняток становить лише зимовий букетик нареченої.

Як зробити своїми руками зимовий букет із шишок

Для створення даної композиції вам буде потрібно:

  • один-два десятки шишок;
  • дріт;
  • тейп-стрічка коричневого кольору;
  • хустинка білого кольору;
  • гілки будь-якого сухоцвіту, заздалегідь обробленого срібною фарбою;
  • оксамитова стрічка двох відтінків.

Отже, приступимо до створення нашого зимового шедевру: 

Проткніть шишку знизу дротом, вирівняйте її кінці і туго скрутіть. Обмотайте підставу шишки, "стеблинку", яка вийшла обмотайте тейп-стрічкою, злегка її натягуючи. Проробіть всі ці маніпуляції з усіма шишками. Сформуйте з «квітів» шишок букетик круглої форми. Стовбур букету обмотайте ще одним шаром тейп-стрічки. Наріжте сухоцвіт на окремі гілочки, вставте їх в букет. Обмотайте його тейпом. Оберніть букет білосніжною хустинкою, акуратно перев'язавши його гумкою і прикрасивши стрічками.


Зимовий букет своїми руками

 

Все, зимовий букет готовий. Тепер ви знаєте, як використовуючи лише прості підручні матеріали, можна створити красиву композицію, здатну прикрасити ваше житло, створити в ньому зимовий настрій.

Відео. Новороічна композиція