Блокування реклами в Firefox - Adblock Plus Блокування реклами в Firefox - Adblock Plus Доброго дня дорогі користувачі сайту. Всі ми час від часу шукаємо різні торренти для скачування якихось фільмів, іграшок і т.д.

Як налаштувати оперу на комп'ютері Як налаштувати оперу на комп'ютері Інтернет браузер Опера - досить спритний і зручний в роботі браузер.
Сильно від своїх конкурентів, як Firefo X наприклад не відрізняється. Але проте має ряд своїх шанувальників, які працюють тільки на цьому браузері.

Як приховати та заборонити доступ до жорсткого диску? Як приховати та заборонити доступ до жорсткого диску? Всім привіт. Всі хоча б раз на рік їдуть у відрядження, у відпустку на море і т.д. При цьому у всіх нас на комп'ютері зберігається особиста інформація яку із зрозумілих причин не хотілося б нікому показувати або піддавати її загрозі видалення через необережність інших користувачів.

Забули свій пароль в асьці? Як змінити пароль в ICQ за хвилину Забули свій пароль в асьці? Як змінити пароль в ICQ за хвилину Напевно кожен хто спілкується в інтернеті знає, та й не тільки знає а ще й успішно використовує для спілкування безкоштовну програму ICQ.

Як користуватися торрентом Як користуватися торрентом Все більше і більше людей у всьому світі вважають за краще качати файли (музику, відео, фільми, гру і т.п.) через торренти, тому то це швидко, зручно і доступно! Нижче представлені ??докладні і найпростіші (але ж все і так просто) інструкції з скріншотами по завантаженню торрентом.