Як користуватися торрентом

Як користуватися програмою торрент

Все більше і більше людей у всьому світі вважають за краще качати файли (музику, відео, фільми, гру і т.п.) через торренти, тому то це швидко, зручно і доступно! Нижче представлені ​​докладні і найпростіші (але ж все і так просто) інструкції з скріншотами по завантаженню торрентом.

 

На оф.сайті www.utorrent.com 

можна знайти і скачати безкоштовно саму останню версію клієнта. 

Після інсталяції ця програма автоматично зможе взаємодіяти з файлами, надати потрібний формат -і приготувати до закачування з сервера. 

 

Якщо закачування не почалась і не запускається клієнт при подвійному натисканні по торренту, то швидше за все інший менеджер завантаження заважає цьому. Можна вручну відкрити торрент/и. 

 

1. Отже, запускаємо програму uTorrent. Налаштування стоять за замовчуванням і цього цілком достатньо для комфортного скачивая файлів і змінювати їх немає необхідності.

 

Як користуватися торрентом


2. Натискаємо на "Фаіл --> Додати торрент...".

Як користуватися торрентом


3. Тепер вибираємо і відкриваємо потрібний торрент/и

Як користуватися торрентом


4. У черговому вікні вибираємо директорію, куди будуть зберігатися готові файли. За замовчуванням C: \ Documents and Settings \ Мої документи \ Downloads. За бажанням ви можете все не качати, а вибрати бажані файли. Поруч з ними залишаємо галочки, а зайві прибираємо.Якщо настроювати закінчили, то тисніть ОК. 

 

5. Ура! Завантаження почалася! Клієнт починає пошук сидов і пірів, які в даний момент качають і роздають разом з вами даний файл / и. Швидкість скачування файлу з трекеру залежить від вашої швидкості. Але, якщо скачування почалося, але йде досить повільно, не потрібно панікувати: по-перше, у пірів може виявитися повільний канал, а по-друге, коли ви тільки підключаєтеся до роздачі, звичайно швидкість скачування досить маленька, з часом вона збільшиться.

Як користуватися торрентом


6. Можна старт форсувати і поставити високий пріоритет.

Як користуватися торрентом


7. Програма дозволяє в будь-який зручний для вас час зупинити закачування або знову відновити з того місця, з якого була досконала пауза або зупинка.


8. Коли закачування припиниться, спливе про це повідомлення. Можете на неї натиснути і вам цей новоспечений файлик покажуть.

Як користуватися торрентом


Якщо у вас не завантажується файл:

 

Найпростіша причина - жоден сидер не активний. 

Засмучуватися відразу ж не варто: це тимчасове явище, спробуйте залишити клієнт включеним. Як тільки сіди з'являться, скачіваніe відразу почнеться. Якщо сіди відсутні довгий час, та до того ж сама роздача стара, то це може означати, що всі, кому треба цей файл вже скачали і роздача більше не підтримується.

Буває так що Ваш клієнт не може встановити з'єднання ні з одним з сідерів. 

Може бути що у Вас або у Вашого провайдера стоїть файервол. Якщо брандмауер стоїть у Вас, дозвольте в його налаштуваннях своєму клієнтові зв'язуватися з інтернетом (зазвичай файерволи сам пропонує Вам зробити це).