Як перевірити свічки запалювання Як перевірити свічки запалювання Двигун насилу запускається або працює з перебоями? - У першу чергу слід перевірити справність свічок запалювання ...

Як очистити форсунки ( інжектор ) Як очистити форсунки ( інжектор ) Ефективність роботи бензинового двигуна і його економічність в значній мірі залежить від якості приготування паливо-повітряної суміші. Одними з основних виконавчих елементів інжекторних двигунів при цьому є паливні форсунки.

Холодний запуск двигуна Холодний запуск двигуна З настанням морозної погоди, у багатьох автовласників виникає проблема запуску холодного двигуна. У даній статті я хочу поділитися досвідом запуску двигунів, які ще вчора...

Як очистити від нагару вихлопну систему мотоцикла та мопеда? Як очистити від нагару вихлопну систему мотоцикла та мопеда? Якщо виникає відчуття, що потужність мотоцикла почала падати, то не обов'язково міняти поршневу систему, спочатку варто перевірити вихлопну систему. Для початку знімають вихлопну трубу. Спробуйте завести мотоцикл без глушника. Але не факт, що їзда буде хорошою без глушника - може бути недолік палива. Варто заглянути у вихлопну трубу, куди надходять вихлопи з циліндра. Нагар можна видалити за допомогою викрутки.

Діагностика двигуна перші кроки Діагностика двигуна перші кроки Діагностика двигуна автомобіля проводиться для того, щоб оцінити справжній стан мотора. Спеціальну комп'ютерну діагностику проводять майстри автосервісів, заміряючи безліч параметрів.