Як правильно наности термопасту на процесор Як правильно наности термопасту на процесор У рамках боротьби з температурами , а так само збіркою комп'ютера, мене частенько запитують, так як же все таки правильно наносити термопасту, так, щоб не просто не нашкодити машинці, а навпаки отримати максимальну ефективність в охолодженні без всяких на то проблем.

Помилка 5100 для пристроїв Canon (помилка E22) Помилка 5100 для пристроїв Canon (помилка E22) Якщо драйвер повідомляє про помилку 5100 або на сегментному дисплеї пристрої серії MP з'являється помилка E22 це означає, що пристрій повідомляє про помилку переміщення каретки.

Відновлення картриджів струменевих принтерів Відновлення картриджів струменевих принтерів Методика відновлення засохлих картриджів струменевих принтерів стане в нагоді тим, хто вчасно не заправив картридж і він засох.

Чому дисковод не читає диски Чому дисковод не читає диски Іноді, помістивши компакт-диск в CD-привід, користувач комп'ютера з неприязню виявляє, що носій даних не визначається, зчитування інформації з нього не відбувається.

Що робити, якщо комп'ютер довго вимикається Що робити, якщо комп'ютер довго вимикається Така проблема, як занадто довге виключання комп'ютера, аж ніяк не рідкість. І це доставляє користувачам певні незручності.

Як замінити кабель блоку живлення ноутбука Як замінити кабель блоку живлення ноутбука У даному випадку мова йде про моделі HP dv6. У процесі лагодження необхідно дотримуватися всіх правил безпеки. Цей метод запропонований користувачем eriol.

Як почистити Playstation 2? Як почистити Playstation 2? З часом приставка Playstation забруднюється, тому вимагає чистки. На перший погляд це завдання здасться нездійсненним в домашніх умовах, але...

Частка клавіатури Частка клавіатури Клавіатура - одне з основних пристроїв введення. Її клавіш ми торкаємося постійно, за нею ми (деякі) їмо і п'ємо чай. Зрештою на неї просто падає пил. Було таке дослідження, перевіряли клавіатуру на чистоту.