Проста прикраса з підручних матеріалів Проста прикраса з підручних матеріалів Зі звичайних скріпок і скотча (або ізоляційної стрічки) може вийти досить цікава прикраса.

Як зробити схованку для дрібних речей Як зробити схованку для дрібних речей У кожної людини іноді виникає потреба в тому, щоб заховати надійно маленьку дрібницю, яку б ніхто не зміг знайти. Як зробити тайник своїми руками, щоб він дійсно допоміг заховати...

Дерев'яні ложки своїми руками Дерев'яні ложки своїми руками Виготовити свої власні дерев'яні ложки не так вже й складно. Особливо, якщо під рукою є всі необхідні інструменти.

Красива картина-гербарій своїми руками Красива картина-гербарій своїми руками Любителі саморобок з порталу Zensible Mama поділилися красивою ідеєю оформлення картини осіннім листям. Таку композицію легко уявити на полотні, якщо є під рукою все необхідне для саморобок.

Веселі чоловічки з жолудів Веселі чоловічки з жолудів Цих чоловічків потрібно робити тоді, коли жолуді ще зелені. Якщо їх пізно зібрати, то не вийде проткнути їх тверду шкірку.

Як зробити телескоп власними руками Сяйво далеких зірок у нічному небі заворожує, так і хочеться дотягнутися до них ближче. Хм, чому б і ні? За допомогою телескопа можна набагато краще розглянути небесні світила - так, що вони дійсно здадуться трохи ближче. І навіть якщо немає грошей на цю «іграшку» немає, нічого страшного, адже можна зробити телескоп своїми руками. Як? Про це і піде мова далі.

Як зробити ловець снів власними руками Якщо коротко це такий індіанський амулет, який дозволяє відганяти нічні кошмари. Інакше кажучи погані сни заплутуються в його павутині, а хороші навпаки прослизають до вас.

Як зробити шкатулку з бамбукових серветок Шкатулка з бамбукоих серветкиок - чудовий аксесуар для інтерєру вашого дому, а також є вмістилищем для різних дрібничок. В даній статі лежить детальна фото інструкція по виготовленню цієї цікавої речі

Кумедний «Лизун» для дітей своїми руками Кумедний «Лизун» для дітей своїми руками Цю тягучу суміш ваша дитина полюбить з перших же секунд. Більше того, ви можете робити її разом з дітьми, адже це незвичайний і дуже цікавий варіант дитячих виробів.

Іграшка для котів своїми руками Іграшка для котів своїми руками Ваша кішка не дає вам відпочити постійно вимагаючи уваги та гри? Так, ці домашні непосиди кого завгодно заганяють.

Пальма з пластикових пляшок своїми руками Пальма з пластикових пляшок своїми руками Перед закриттям дитячого садка на ремонт, всім батькам доручили зробити які-небудь вироби. Мені вихователь сказала: «Ваше завдання на відпустку - пальма з пластикових пляшок своїми руками».

Саморобки з пробок від вина, кораблики Саморобки з пробок від вина, кораблики Багато хлопчиків люблять грати у ванній. Та що вже там - і дорослі теж іноді не проти пригадати дитинство. У цей час діти перебувають в захищеному місці, грають і залишаються чистими одночасно.


Рецепты 1 - 12 из 16
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец