Як зробити ловець снів власними руками

Якщо коротко це такий індіанський амулет, який дозволяє відганяти нічні кошмари. Інакше кажучи погані сни заплутуються в його павутині, а хороші навпаки прослизають до вас.

 

 

Також є теорія, що Ловець Снів допомагає швидше створити умови для потрапляння в усвідомлене сновидіння. Для мене цей момент залишається поки що не відомим оскільки на практиці не перевіряв. Але факт залишається фактом в тому, що ловець дійсно очищає Ваші сни від усілякого ментального бруду. 


Ловець снів виглядає як павутина з ниток і оленячих жил, в оригіналі. Ці нитки натягнуті на коло з вербових гілок, але крім усього іншого в ловець снів вплітають і пір'я і намистини, після цього його вішають над головою сплячого. У цій статті я розповім вам як зробити ловець снів своїми руками, але ви можете обійтися і без цього і купити в магазині, правда куплений буде лише для краси і реальних своїх функцій якщо він тільки не був зроблений шаманом або майстром він нести не буде.

 

Взагалі ловець снів має пряме відношення до культури індійських народів, але ближче до північних індіанців, також згадки про ловці снів можна знайти і у народів Сибіру. Різні племена індіанців по різному ставляться до ловцю снів. Так наприклад індіанці народу лакота, вірять у те, що ловець снів ловить своєю павутиною добрі сни і думки і пропускає лише негативні. А індіанці народу оджибве вважають, що Ловець снів не дозволяє поганим снам потрапляти в сон до сплячого і дає зелене світло, тільки хорошим і добрим снам, а погані сни плутаються в павутині Ловця Снів і з першими променями світанку розсіюються.

 

Легенда про ловці снів

 

Колись люди з народу оджібе жили на Черепашачому Острові (прийняте у деяких індіанців назву Америки). Асабікаша вона ж Бабуся-Паучиха, дуже любила своїх людських дітей, але народ оджибве почав поступово розселятися по Америці і Бабусі павучихі стало складно подорожувати до колиски кожної дитини. 

 

Як зробити ловець снів власними руками

 


Тоді вона вирішила навчити жінок плести павутинки для їхніх дітей, робилася вони з вербових прутів, сухожиль тварин і ниток. Форма кола в ловці снів являє собою щоденну подорож сонця по небу, а кількість місць де павутина з'єднується з вербовим обручем дорівнює восьми це означає вісім ніг Бабусі-павучихи. Павутина затримувала погані сни, а вранці з першими променями сну погані сни розсіювалися, в центрі ж ловець снів мав маленьку дірочку, ця дирачка пропускала до дітей тільки хороші і добрі сни.

 

Робимо ловець снів своїми руками

 

Для того щоб зробити ловець снів своїми руками нам необхідно виконає кілька дій

  • Перше - найнеобхідніше - свіжий вербовий прут.
  • Друге - біла щільна нитка (бавовну, не синтетика, звичайно ж) або шкіряний довгий шнурок, як кому більше подобатися.
  • Третє - пір'я: повинні бути світлі, приємні оку. Індіанці робили в основному з орлиних, але дістати орлині пір'я у наших краях непросто. На деяких ловців снів, які я зустрічав були пір'я качині, ну ніби нічим не гірше орлиних, за відгуками тих хто робив.

Хоча якщо чесно я вважаю, що цей новосправ, що в церемоніальною магії, що у складанні талісманів де кажуть, що можна використовувати будь-який підручний матеріал. Потрібно дотримуватися всіх необхідних інгредієнтів і складових, а також місяць, положення місяця та інше. Хоча робити Вам вирішуйте самі. 

  • Четверте - за бажанням - можна використовувати великі намистини будь-яких відтінків, бажано з природних матеріалів, а не пластмасову фігню.
  • П'яте - це умовно кажучи магічна сторона даного предмета, там більше йде робота з увагою, але її ми залишимо на останок.

Як зробити ловець снів своїми руками

 

Виготовлення Ловця Снів:


Якщо Ви зібралися робити реальний предмет сили то виготовляти, варто навесні або влітку. Зламавши на березі річки вербовий прут з дерева, погрійте його хвилинку-другу над багаттям. Потім зігніть і скрутіть в обруч діаметром в 30-40 сантиметрів.

Після оплете його ниткою навколо. Не перетягуйте нитку занадто сильно, але і не дозволяйте їй вільно бовтатися, а головне - стежте, щоб зроблений вами обруч не розвалився. Нитки на ловця снів починаються і закінчуються вузлами!

 

 

Після того, як зробили обплетення, починаємо робити павутину. 
Візьмемо із вами 1,5 - 5 м міцної, але тонкої мотузки, краще природного походження. Потім, плетемо сіточку усередині кільця. Весь цей час робимо один і той же простий вузол. Беремо мотузку і вільно, не натягуючи, перекидаємо її через верх кільця. Заводимо мотузку по зворотній стороні і протягуємо її в утворену петельку.

 

 


Щільно затягуємо кожен вузол, але не дуже сильно, інакше наше кільце може викривити і ловець сновидінь буде плоским і доведеться переробляти

 

 

Обплітаємо кільце до місця, де починали. Відстань між вузликами робимо близько 3-5 см, вийде 7-13 вузликів по колу. Останній стібок робиться десь на відстані сантиметра від початкової петельки.

 

 

На наступних етапах і всіх дій, зав'язуємо вузлики по центру попереднього стібка

 

 


Якщо Ви досить добре і щільно натягнули мотузку, то стібки попереднього кола будуть трохи відтягатися до центру, роблячи красиву ромбовидної форму осередків. На третьому або четвертому колі можна додати намистинку (краще з природного матеріалу), вона буде символізувати павучка. Надягаємо її на нитку і продовжуємо плести далі.

 

 

Продовжуємо плести "павутину" у напрямку до центру. Намагаємося, щоб обов'язково залишився отвір в центрі ловця сновидінь. Закінчуємо плетіння внизу дірки і закріплюємо кінець двома вузлами, добре їх затягнувши.

 

 

Тепер нам знадобляться мотузочки довжиною 15-20 см, щоб прикріпити 2 або 3 пір'їнки до центру нашого ловця снів. 
ніжки пір'їнок з вузликами обгорнемо невеликими шматочками фетру або повсті (або тим що подобатися), акуратно їх закріплюємо нитками або маленькими мотузочками по колу.

 

 

Тепер треба зробити петлю зверху на якій ми закріпимо ловець снів над ліжком, він повинен саме висіти, а не лежати на полиці! і підвяжіть знизу заготовлені пір'я одним пучком або трьома.

Прикрашати його ми можемо так як підкаже нам ваша фантазія. Але врахуйте раніше при виготовленні ловця снів для чоловіків традиційно використовувалися орлині пір'я, а для жінок совині.

 

Робимо ловець снів на духовному рівні

 

Тут я описав як зробити ловець снів своїми руками на фізичному рівні тепер перейдемо до заключної частини як наповнити ловець снів умовно кажучи силою.

Ловець Снів робиться на обох рівнях уваги відразу. На першому робиться плетіння, на другому вплітання чистого гармонійного стану, яке і буде шкалою відліку станів, які фільтрує Ловець.

Ловець Сновидений фільтрує переживання. Щоб він відокремлював хороші від поганих, йому потрібна точка відліку, звідки починаються хороші. Ось на цьому рівні і створюється цей предмет. Щоб утримувати тривало один стан, співаються пісні, читаються заклинання або виконуються якісь звичні ритуальні дії, наприклад подяку Неба, Землі і 4м сторонам світу, під час плетіння.

 

Ви можете скористатися вже готовим заклинанням або вимовити власне

 

Заклинання Зберігача Сновидінь

 

Відкрий мені всі свої сни, 
снобачущий, 
Відкрий мені 
Мелодії твого серця, 
І я зможу огорнути їх 
Ковдрою блакитнї хмари, 
І вберегти від грубих пальців 
Цього світу.

 

У ченців у монастирях, наприклад, на допомогу і підтримку плететься пояс, плететься тільки після тривалого посту і молитви, з постійним повторенням молитви оберіжной. Тобто все те, що відрізняється за вібраціями від цього стану, буде слабко впливати на того хто носить цей пояс. 
Подібні ж теми є в язичних практиках, при плетінні або вишиванні оберегів.

Після того як Ви створили ловець снів, то можете почати практикувати практики усвідомлення сновидінь.