Орігамі свинка-купидон своїми руками Орігамі свинка-купидон своїми руками Така свинка стане чудовим подарунком на День Святого Валентина. Єдине, що потрібно для її виготовлення - близько 2 годин часу і володіння основами орігамі.

Як зробити серце орігамі Як зробити серце орігамі Це серце орігамі неважко зробити, але воно ідеальне для дня Святого Валентина. Його дійсно дуже просто робити.

Новорічна листівка своїми руками Новорічна листівка своїми руками Листівки ручної роботи завжди високо цінуються. Тому напередодні Нового року приділіть трохи уваги своїм близьким, зробивши для них новорічні листівки...

Робимо троянди з клейкого паперу Робимо троянди з клейкого паперу Приємно отримати на День святого Валентина подарунок, зроблений своїми руками, особливо, якщо це троянда. Пропонуємо Вашій увазі цікавий метод створення троянди з клейкого паперу.

Сніговик з ниток своїми руками Таких сніговиків я робив в дитинстві.

Ялинка з бісеру своїми руками Ялинка з бісеру своїми руками Дивовижно - красива ялиночка яку ви зможете зробити своїми руками за допомогою бісеру.

Проста ялинкова іграшка своїми руками Проста ялинкова іграшка своїми руками Оригінальну ялинкову іграшку зірочку вертушку можна зробити з паперу за лічені хвилини.

Новорічна ялинка своїми руками Новорічна ялинка своїми руками Відмінна ідея, як зробити новорічну ялинку своїми руками. Технологія схожа на давно відомий спосіб робити ажурні кулі, намотуючи нитки з клеєм ПВА на повітряні кульки.

Новорічний ангел своїми руками Новорічний ангел своїми руками Створюємо Новорічного янгола який прикрасить вашу ялинку в Новорічні свята.

Сніжинка з бісеру майстер клас Сніжинка з бісеру майстер клас Спеціально для фотографій я використовувала намистини 11 діаметра, але ви можете використовувати 8, 3 і 4 мм намистини і кожен раз сніжинка буде виглядати по-іншому. Можна навіть зробити зовсім крихітні снежникі з намистин диметром 15 мм.

Ялинка з паперу своїми руками Ялинка з паперу своїми руками Шикарна, незвичайна еко - ялинка з паперу, яка буде милувати око вам та вашим гостям.

Валентинка з сердечком (Квіллінг) Валентинка з сердечком (Квіллінг) Квіллінг, тобто скручування смужок паперу для створення красивих речей був відомий ще сотні років тому. Відтоді процес практично не змінився, але дизайнери йдуть в ногу з часом.


Рецепты 1 - 12 из 22
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец