Новорічна ялинка своїми руками

Новорічна ялинка своїми руками

 Відмінна ідея, як зробити новорічну ялинку своїми руками.
Для початку знадобиться аркуш ватману, скотч, товсті нитки, клей ПВА, каганець з водою, кисть, ножиці, гірлянда, маленькі ялинкові іграшки і робочий одяг, щоб не забруднитися (ПВА погано відпирається, коли висихає).

Новорічна ялинка своїми рукамиТехнологія схожа на давно відомий спосіб робити ажурні кулі, намотуючи нитки з клеєм ПВА на повітряні кульки.

1. З листа ватману згортаємо конус. Або сам лист перед цим або вже готовий конус повністю оклеиваем скотчем (лист обклеїти простіше). Це необхідно для того, щоб потім було легко зняти ялинку з основи.

2. Внизу конуса робимо надрізи з інтервалом приблизно 1,5-2 см. Це робиться для того, щоб через них можна було протягувати нитку. Коли нитками обмотується кулька - то це схоже на мотання клубка ниток. А тут потрібно трохи більше спритності рук, щоб протягувати нитку в різних напрямках.

3. Клей ПВА розводимо водою до консистенції молока. Тепер починається основне - творимо саму ялинку, простягаючи нитку через розбавлений клей і обмотуючи нею конус. Робота мокра і клейка, так що варто подбати про робочий одяг і газет для столу.

4. Незважаючи на те, що розбавлений ПВА здається дуже рідким, коли він висохне, нитки придбають потрібну жорсткість. Для роботи найкраще підійдуть звичайні товсті нитки, але годяться і залишки муліне та вовни. Можна поекспериментувати з різними кольорами, товщиною і фактурою ниток. Я свою ялинку зробив з традиційних новорічних кольорів - білого і червоного.

5. Коли творіння ваших рук висохне, настає заповітний момент - треба акуратно відокремити паперовий конус від самої «ялинки»Для цього зрізаємо край конуса з надрізами, через які простягалися нитки. Потім акуратно провертаємо всередині паперовий конус - він повинен легко відклеїтися, якщо ви його добре обклеїли скотчем і ніде немає «голого» паперу.

6. Низ ялинки обробляємо стрічкою для подарунків. Це можна зробити, пришиваючи стрічку голкою з ниткою, а можна спростити процедуру і зробити це степлером.

7. Всередину ялинки засовуємо гірлянду. Така гірлянда, як на фотографії, тримається всередині конуса легко за рахунок пластикових зірочок і квіточок. А гірлянду з простими лампочками можна закріпити за допомогою маленьких ялинкових іграшок та дзвіночків, у яких є дротові вусики, або можна використовувати звичайні канцелярські скріпки.

8. Раз, два, три - ялинка гори! Вогні, проходячи через нитяної каркас, даватимуть химерні відблиски на столі і стінах, створюючи романтичну атмосферу свята.