Як накачати прес кубиками

Як накачати прес кубиками

 

Красиві кубики на пресі є у кожного з нас, просто у більшості людей ці кубики приховані під шаром жиру, тобто жирових відкладень. Навіть якщо вам здається що ваші кубики на пресі повернути вже неможливо, повірте, ви помиляєтеся. Адже навіть товстий шар жиру легко можна прибрати, якщо почати виконувати спеціальні вправи і почати правильно харчуватися. Адже саме це є основою початку вашої нової краси і в першу чергу здорового життя. Тому що тільки спеціальні вправи стануть рішучим кроком вперед у боротьбі за красиве тіло.

 

Більшість з вас думають, що на це все потрібно і не один рік тренувань, але ні, скажу я вам, тому що в даний час є спеціально розроблені вправи, які допоможуть швидко і головне без шкоди для здоров'я скинути вагу і зробити ваше тіло красивим. Бодібілдинг поєднує в собі гармонію цих вправ, які дозволять вам побачити результат вже після першого місяця тренувань. Цей цикл вправ є головним принципом життя відомого спортсмена Джея Катлера, хоча його вага є більше, ніж у інших відомих спортсменів. Проте його розкішне тіло і не менш привабливі кубики на пресі не поступаються навіть таким відомим особистостям як Ахмад Хайдара або Мелвін Ентоні.

 

Перед тим як починати вправи з перетворення живота на гарний прес з не менш привабливими кубиками вам потрібно вивчити будову м'язів преса. Це нескладно, вам тільки потрібно буде вивчити кілька основних принципів.

 

Як накачати прес кубиками. Принцип перший.

 

Перша помилка початківців у цій справі надмірне навантаження і виснаження свого організму. Потрібно піддаватися тортурам, або майже не їсти. Повірте цим ви собі тільки нашкодити. Більшість з нас думає, що якщо у мене великий живіт, то треба тільки займатися вправами для преса і це допоможе. Це і є головною помилкою, і лише безглуздим проведенням часу. Адже потрібно активізувати м'язову активність всього тіла.

 

Зараз ні для кого не секрет, що всі жирові відкладення в животі, талії і інших місцях це така комора нашого організму. Жир це зайві калорії, які поки потрібні нашому організму. Вони чекають моменту, коли знадобляться. І тільки вправами їх так просто не використовуєш. Але якщо почати дотримуватися спеціальні дієти і тим самим прискорити метаболізм у своєму організмі ми зможемо змусити наш організм почати використовувати відкладені калорії.

 

Кращі вправи для прискорення цього процесу це аеробіка, також головне щоб у вас був стимул, багатьом цим стимулом стає відмінна фігура атлета.

 

Як накачати прес кубиками

 

Як накачати прес кубиками. Принцип другий.

 

Як часто потрібно тренувати прес?

 

Головна істина, яку не потрібно забувати, що краще менше та якісніше. Адже якщо ви будете займатися щодня по кілька годин, то можете не тільки нічого не досягти, а й навпаки нашкодити своєму організму тим самим зупинивши його розвиток. Кожне тіло має свої особливості і ці особливості вам потрібно враховувати. Якщо під час тренувань у вас паморочиться голова, то потрібно зупинись і продовжити на наступний день. Потрібно займатися, викладаючись на всі 100% вже з першого дня. Пам'ятайте, що починати треба з простих і недовгих тренувань, поступово збільшуючи навантаження на організм. Вище згаданий Катлер стверджує, що тільки так ви зможете завжди бути в тонусі. А не валятися знесиленим в ліжку після довгих і виснажливих тренувань.

 

Як накачати прес кубиками. Принцип третій.

 

Провідні фахівці всього світу вважають, що тільки розумні поєднання тренувань і відпочинку зможуть дати поштовх для розвитку вашого преса і тіла в цілому. Під цими словами вони мають на увазі, що займатися краще через певний проміжок часу, наприклад через день, або два рази на тиждень. Для організму потрібен час для відновлення сил і розвитку.

 

Тренуватися потрібно інтенсивно, але без перевантажень.

 

Багато хто з нас самостійно, без додаткових знань хочуть досягти бажаних кубиків на пресі за допомогою вправ підйомів корпусу. Ця вправа досить ефективна, але на жаль головному м'язу живота ця вправа не дає результату. Адже при виконанні цієї вправи головне навантаження йде на м'язи, які скорочуються при згинанні стегна. Саме тому відомий Джея Катлер пропонує перевірені на собі 3 вправи, дія яких спрямована на найбільш ефективний розвиток вашого преса.

 

Надалі я розповім вам про все більш детально.

 

Нам слід пам'ятати про базові властивості роботи кожного м'яза, і знати в якому стисненні м'язу він скорочується найбільш ефективно. Джея Катлер при тренуваннях намагається у кожній вправі стягувати м'язи преса.

 

Ще одне правило, про який не потрібно забувати це те, що всі вправи, які ви виконуєте повинні виконуватися в повільному темпі, але не забувати, що головне це точність ваших рухів. Адже саме в повільному темпі м'язи більше навантажуються, і йде 100% віддача організму. Головний ворог в силових вправах це інерція, адже вона полегшує роботу м'язів, тим самим зменшує бажаний результат. Бо саме повільні темпи зумовлюють природний опір м'язів.

 

Перейдемо до вправ з програми Джея Катлера. І постарайтеся чітко виконувати інструкції нашого майстра.

 

1) Почати потрібно з кранчів, і виконувати їх потрібно в 3 заходу по 15 разів.

Лягаємо на лаву так, щоб голова, дельтовидні і трапецієподібні м'язи звисали з краю лави. Такий стан найкраще підходить для підтяжки м'язів живота. Руки треба розташувати на скроневих областях голови, так щоб вони не намагалися допомогти тілу під час виконання вправи і скручуємо торс в напрямку стегон. Ноги повинні бути зігнуті в колінах, темп повторень - досить швидко.

 

2) Підйом ніг, в положенні лежачи, виконувати цю вправу потрібно в 3 заходу по 15 - 20 разів. 
Руками беремося за край лавки і починаємо підйом ніг з положення, коли ноги розташовуються трохи нижче, ніж рівень лавки. Дане положення дає певну розтяжку м'язів. Ноги повинні бути трохи зігнуті, піднімаємо їх до голови, в той же час намагаємося підняти таз - якомога вище. Опускаємо ноги і повторюємо все спочатку.

 

3) Виконуємо кранчі в сторони. Виконувати цю вправу потрібно в 3 заходу по 15-20 разів. 
Лягаємо на бік і схрещуємо ноги. Починаємо піднімати торс у бік, при цьому намагаємося дати максимальну навантаження саме косим м'язам живота. Одна рука знаходиться за головою, інша впирається в підлогу, що забезпечує підтримку під час виконання вправи.

 

4) Не меншу роль в процесі тренування займають вправи дихання так звані кардиотренировки і, на жаль багато хто вважає ці тренування нудними і непотрібними. Але не варто забувати, що від здоров'я всього організму залежить успіх ваших тренувань. Адже при неправильному диханні ви швидше виснажитесь. Правильна робота серця допоможе вам.

 

5) На цьому етапі тренувань я розповім вам про користь аеробіки. Адже саме вправи з аеробіки збільшують потребу організму в кисні. А кисень тонізує весь організм, і ви зміцните не тільки м'язи але й дихальну систему і серце.

 

Саме заняття з аеробіки повинні бути найбільш тривалі та інтенсивні.

 

Для кожного віку тривалість вправ повинна бути різною. Адже тільки правильно розрахувавши інтенсивність тренувань і частоту скорочення серцевого м'яза. Для того щоб результат був максимальний, кращою частотою вважають 55% найбільш високого серцевого скорочення. Саме правильні розрахунки допоможуть нам добитися позбавлення організму від надлишкового жиру.

 

Тепер поговоримо про тривалість кардиотренировок. Так за перші 20 хвилин в організмі спалюються глікогени, а в результаті їх спалювання виділяється велика кількість енергії. Але потрібно уважно стежити за своїм пульсом, так як при підвищенні пульсу почнуть спалюватися м'язові тканини.

 

І нарешті, поговоримо про частоту вправ призначених саме для преса. Кращий варіант це займатися вправами 3 - 5 разів на тиждень. Починати тренування потрібно з простих вправ і закінчувати більш складними, поступово збільшуючи навантаження. Для новачків час тренування потрібно поступово збільшувати, але при цьому не забувати про організм і його витривалість.