Як правильно вирощувати перепелів з інкубатора Як правильно вирощувати перепелів з інкубатора Якщо ви вирішили виводити перепелят самостійно в інкубаторі, потрібно бути готовими абсолютно до всього - це зажадає величезного терпіння. Перепели - пташки дуже дрібні, до того ж - дуже примхливі. Ось чому при догляді за добовими перепілками важливо враховувати деякі моменти.

Як і чим правильно кормити перепилів Як і чим правильно кормити перепилів Повноцінне годування грає важливу роль при вирощуванні перепелів. Перепелята дуже швидко ростуть. У перший місяць їх маса збільшується в п'ятнадцять разів, в два місяці маса перепелят дорівнює приблизно масі дорослої птиці.

Як вирощувати стаусів в домашніх умовах Як вирощувати стаусів в домашніх умовах Вирощування страусів в домашніх умовах - не така складна наука. Догляд за їхніми малюками мало чим відрізняється від догляду за курчатами.

Як привчити теля до напування з відра? Як привчити теля до напування з відра? Телят можна напувати з відра при досягненні ними 3-тижневого віку. При привчанні теляти до напування молоком з відра його стискають колінами, обережно підносять відро з молоком до мордочки і дають посмоктати пальці, попередньо змочені в молоці. Як тільки теля починає смоктати, захоплюючи молоко, пальці прибирають, інакше теля звикне пити молоко тільки «з пальцями».

Єнот в домашніх умовах, полоскун і його утримання. Єнот в домашніх умовах, полоскун і його утримання. Єнот полоскун відноситься до популярного сімейства собачих, до нас цей звір завезений, з далекої Північної Америки.