Об'ємні квіти в техніці квіллінг Об'ємні квіти в техніці квіллінг У техніці квіллінг квіти можуть створюватися абсолютно різні. Але ці не схожі на інші зразки. Вони об'ємні і дуже-дуже красиві. Прикрасивши такими кольорами свій будинок, ви наповніть його яскравими фарбами.

Основні елементи квілінгу Основні елементи квілінгу Квіллінг - дуже модна сьогодні техніка створення декоративних речей з паперу. Пропонуємо вам підбірку основних елементів цієї техніки, які можна використовувати в роботі.

Квіллінг: ромашки з гофрованого паперу Для людей, які хочуть освоїти квіллінг, ромашки стануть ідеальним варіантом дебютної роботи.

Квітковий букет орігамі своїми руками Квітковий букет орігамі своїми руками Якщо квітковий магазин закрився, а Вам терміново потрібен букет як подарунок знайомим чи друзям, то техніка орігамі може допомогти в такій ситуації.

Орігамі - Блакитна троянда Орігамі - Блакитна троянда Близька людина обов'язково оцінить подарунок, зроблений своїми руками. А що можна зробити швидко, але в той же час, щоб це виглядало презентабельно?

Орігамі Лотос своїми руками Орігамі Лотос своїми руками Якщо взятися всерйоз і освоїти базові принципи згинів в орігамі, то Вам буде під силу створити цю непросту квітку.

Проста листівка розкладачка Проста листівка розкладачка Спробуємо зробити найпростішу листівку-розкладачку з принтерного паперу.

Новорічна ялинка в техніці квілінг Новорічна ялинка в техніці квілінг Якщо ви хочете здивувати своїх друзів дуже красивими листівками до Нового року, спробуйте зробити листівки своїми руками в техніці квіллінг.

Метелик в техніці квіллінг Метелик в техніці квіллінг У створенні такого об'ємного метелика використовується стандартний набір матеріалів для квілінгу.

Листівка в техніці квіллінг Листівка в техніці квіллінг Така листівка стане незвичайним доповненням до подарунка і, безсумнівно, буде оцінена вашими близькими.

Паперова квітка (квілінг) Паперова квітка (квілінг) Додати трохи весни в інтер'єр вашого будинку допоможе квіткова композиція, виконати яку досить просто навіть початківцю квіллінг-майстру.

Об'ємна листівка квітка, собака, заєць. Об'ємна листівка квітка, собака, заєць. Продовження теми об'ємних листівок, на цей раз повна покрокова інструкція (з роздруківками). Як зробити собаку, квітка, і зайця


Рецепты 1 - 12 из 17
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец