Метелик в техніці квіллінг

Метелик в техніці квіллінг

У створенні такого об'ємного метелика використовується стандартний набір матеріалів для квілінгу.

Це кольоровий двосторонній папір, олівець, лінійка, ножиці, швейні шпильки, клей та інструмент для квілінгу, в даному випадку зубочистка, розщеплена з торця ножем.

Малюємо трафарет метелика або, якщо ви не вмієте малювати, підійде будь-який малюнок метелика з книги або дитячої розмальовки, швейні шпильки встромляємо за основними точками перегину одного з крил.

Визначаємо колір для узору майбутнього метелика. Для цієї роботи використовується спеціальний квіллінг папір червоного, фіолетового, чорного і білого кольорів. Папір розрізаємо на стрічки шириною п'ять міліметрів, попередньо зробивши на ній розмітку олівцем. Для зручності розмітку можна підготувати на комп'ютері, за допомогою графічних, текстових або табличних редакторів, а потім роздрукувати на заготівлі паперу. Це значно економить час. Склеюємо між собою три чорні стрічки і обмотуємо ними шпильки, створюючи контур малюнка крила, кінець стрічки приклеюємо не щільно, так, щоб у потрібний момент його легко можна було від'єднати.

Смужки кожного кольору склеюємо між собою по дві. Скручуємо в спіралі, і стискаючи їх між пальцями, з спіралей робимо краплі. Починаємо заповнювати крило краплями і спіралями різних кольорів.

Середину краплі можна заповнити спіраллю меншого розміру і іншого кольору. Коли крило повністю заповнене, відклеюємо кінець чорної окантовочної стрічки і трохи затягуємо її, ущільнюючи крило. Потім внутрішню сторону крила рясно змащуємо клеєм ПВА і залишаємо сохнути. ПВА при висиханні стає прозорим, тому переживати про те, що залишаться сліди клею, не варто.

Таким же чином виготовляємо інші крила. Для найбільш якісного результату необхідно домагатися найбільшої симетричності малюнка між двома верхніми і нижніми крилами.

Поки крила сохнуть, робимо тулуб. З паперу чорного кольору вирізаємо рівносторонній трикутник, ширина основи якого - це потрібна довжина тіла. А довжина сторін - ширина основи, помножена на 4.

Метелик в техніці квіллінг

Скручуємо отриманий трикутник в трубочку, починаючи з широкої сторони. Тіло метелика готове.

Метелик в техніці квіллінг

Тепер вирізаємо вусики, пропорційні тілу.

Приклеюємо вусики до тулуба і закручуємо кінці.

Метелик в техніці квіллінг

Далі приклеюємо крила до тіла метелика. На цьому робота завершена.

Метелик в техніці квіллінг

Такий метелик можна посадити в квітковий горщик, прикріпити на фіранку або на край рамки, що висить на стіні, за допомогою шпильки для шиття.