Листівка в техніці квіллінг

Листівка в техніці квіллінг

Така листівка стане незвичайним доповненням до подарунка і, безсумнівно, буде оцінена вашими близькими.

Для створення такого шаблону листівки використовувалася кольоровий офісний папір для принтера, його щільність ідеально підходить для квілінгу. Але якщо такого у вас немає, його можна замінити кольоровим двостороннім папером високої або середньої щільності.

Починаємо роботу. Беремо лист кольорового або виробного картону і згинаємо його навпіл. З кольорового паперу для принтера, більш світлого відтінку, ніж картон, вирізаємо квадрат зі стороною орієнтовно 10 см. Це буде поле для написання привітань. Приклеюємо його (клеєм ПВА) до однієї сторони картону, з лицьового боку посередині. Не потрібно намазувати клеєм весь квадрат, від цього він помнеться і втратить вигляд, досить крапнути клею на кінці квадрата і «наживити» його на картон. Надалі ми грунтовно закріпимо його деталями квілінгу. Основа листівки готово.

Тепер беремо папір бежевого, зеленого і жовтого кольору і розрізаємо його на смужки шириною в пів сантиметра.

За допомогою вилочки для квілінгу скручуємо кожну смужку в спіраль. Потім потрібно трохи збільшити спіраль в діаметрі, і закріпити її кінець за допомогою клею. В остаточному варіанті спіраль повинна бути орієнтовно 0,7 см в діаметрі. Деформуємо спіралі за кольорами, прищипуючи їх пальцями. Жовтим надаємо форму сердець, бежевим - крапель, зеленим - листочків.

Приклеюємо деталі до основи. Починаємо з нижнього лівого кута. Приклеюємо жовті серця по колу, формуючи квітку. Необхідно грунтовно промащувати клеєм внутрішню сторону деталі, щоб вони міцно трималися на листівці.

Далі збираємо другу квітка трохи нижче і правіше першої. Між квітами зверху і знизу вставляємо візерунок з трьох бежевих крапель. Потім рухаємося по периметру квадрата, починаючи з лівого боку, приклеюючи зелені листочки по росту гілки.

Листівка в техніці квіллінг

У верхньому правому куті збираємо квітку з бежевих крапель і прикрашаємо його жовтими серцями між пелюсток. Далі вниз знову зелені листки, які закінчують своє зростання, трохи не доходячи до правого нижнього кута.

З лівого нижнього кута починає рости гілка з бежевих крапель, вона «зустрічається» з гілкою зеленого листя правого боку квадрата.

Шаблон листівки готовий і ви можете написати в середині своє привітання.

Листівка в техніці квіллінг

Набагато зручніше заповнити поздоровленням внутрішній квадрат, до того як ви будете приклеювати його до картону.

Листівка в техніці квіллінг