Паперова квітка (квілінг)

Паперова квітка

Додати трохи весни в інтер'єр вашого будинку допоможе квіткова композиція, виконати яку досить просто навіть початківцю квіллінг-майстру.

А з декількох однакових або різних мотивів можна скласти цілу композицію.

Приготуємо для роботи щільний кольоровий папір (він обов'язково повинен бути двостороннім), ножиці, лінійку, олівець, клей ПВА, в якості полотна лист кольорового картону, і вилочку для квілінгу. Виготовити таку вилочку в домашніх умовах можна з простої зубочистки, зробивши ножем в її торці рзщілену. Ви також можете зробити більш професійну вилочку з швейної голки та корпусу кулькової ручки, фломастера або олівця. Буде потрібна голка з довгим вушком, кінець якого легко обламується кусачками. Потім голку вставляємо в корпус, наприклад, фломастера, і отримуємо ось таку вилочку для квілінгу.

Тепер переходимо безпосередньо до роботи.

Для створення цієї весняної квітки використовується папір жовтого, червоного та фіолетового кольорів. Папір розмічуємо на смужки шириною орієнтовно 0,5 см.

Розрізаємо папір по намічених лініях. Набагато зручніше і швидше нарізати папір спеціальним різаком (для фотопаперу, наприклад), а й прості ножиці цілком підійдуть. Смужки по черзі вставляємо в зубочистку і скручуємо в спіраль. Сім смужок червоного кольору не скручуємо.

Даємо спіралі трохи розкрутитися, щоб збільшити її діаметр. Потім заклеюємо кінець. Стискаємо спіраль пальцями і деформуємо її, в листик. Робимо такі листочки з усіх спіралей.

Тепер робимо пелюстки для квітки. Два жовтих листочка з'єднуємо разом, зверху прикладаємо фіолетовий листочок і обмотуємо всі три смужкою червоного кольору. Обмотувати потрібно досить щільно, але не перетягувати. Виходить ось така пелюстка.

Внутрішню сторону пелюстки промазуємо клеєм і даємо висохнути. Виготовляємо ще шість таких пелюсток. 
Потім беремо лист картону, і збираємо на ньому нашу майбутню композицію з пелюсток і листочків, що не увійшли до складу пелюстки. Мета даного етапу - визначитися з розташуванням кожного елемента композиції. Якщо ви захочете поміняти місце розташування якого-небудь з них після того як приклеїте, зробити це буде досить складно. Тепер, коли композиція побудована, можна приклеювати всі її складові. Починаємо з середини центральної квітки, потім обклеюємо її пелюстками. Останніми приклеюємо листочки.

Паперова квітка (квілінг)

Даємо картині як слід висохнути і вставляємо в підходящу рамку.