Конверт для валентинок Конверт для валентинок На день всіх закоханих прийнято дарувати валентинки, які можна укласти в звичайний білий конверт, а можна зробити своїми руками з будь якого кольорового паперу.

Який народ винайшов папір? Який народ винайшов папір? Перед тим як розглядати історію походження паперу і питання який народ винайшов папір, слід спочатку розібратися в історії друку.

Значок своїми руками: техніка декупаж і термомоделювання Значок своїми руками: техніка декупаж і термомоделювання Якщо у вас вдома є старі значки, можливо, збереглися ще з шкільних часів, не поспішайте відправляти їх у відро для сміття. З них можна створити стильний аксесуар, який прикрасить ваші...

Створюємо чудові паперові квіти своїми руками: докладні майстер-класи з фотографіями Створюємо чудові паперові квіти своїми руками: докладні майстер-класи з фотографіями Живі квіти прекрасні в будь-який час року і завжди розбавляють наше життя яскравими фарбами, приносять сонячний настрій і позитивні емоції. Але це не дає нам приводу ставитися до штучних квітів скептично.

Декупаж своїми руками для меблів, тарілок і будь-яких речей Декупаж своїми руками для меблів, тарілок і будь-яких речей Вважається, що декупаж був винайдений в XII с. в Китаї. Саме там винайшли тонкий папір, за допомогою якого прикрашалися різні предмети. Красива лакові меблі з Китаю прийшли в XVII-XVIII с.


Рецепты 13 - 17 из 17
Начало | Пред. | 1 2 | След. | Конец