Як затонувати фари автомобіля за допомогою плівки та рідини Як затонувати фари автомобіля за допомогою плівки та рідини Один з видів зовнішнього тюнінгу автомобіля - це тонування фар, яка привносить якусь родзинку в ваш засіб пересування. Однак перш ніж затонувати фари необхідно враховувати деякі особливості, про які буде йти мова в цій статті. Як і будь-яка зміна в дизайні і конструкції транспортного засобу, цей спосіб зміни зовнішнього вигляду автомобіля має своїх прихильників і супротивників, свої плюси і мінуси.

Як оновити диски автомобіля Як оновити диски автомобіля Якщо на колесах Вашого автомобіля з'явилася іржа, а самі вони втратили блиск, то є простий спосіб повернути їх в минулий стан.

Як надати старим дискам оновлений вигляд Як надати старим дискам оновлений вигляд Старі іржаві диски ще можуть послужити своєму власнику. Не витрачаючи особливих зусиль і коштів, можна оновити їх зовнішній вигляд.

Вії на фари своїми руками Вії на фари своїми руками За допомогою скловолокна ми змінимо форму автомобільних фар, зробивши їх схожими на очі.

Як позбутися від іржавих плям на Вашому автомобілі Як позбутися від іржавих плям на Вашому автомобілі Після аварій або пошкоджень часто можна спостерігати іржу на автомобілях. У нашому випадку авто досить старе...

"Ангельские глазки" своїми руками "Ангельские глазки" своїми руками Зробити "Ангельские глазки" своїми руками для своєї "шістки", як у нової BMW? Чому б ні ... На "їхнє" ноу-хау у нас завжди знайдуться плоскогубці, кусачки або пилка по металу...